Тематичний тиждень англійської мови

Онлайн-вебінару «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»
07.03.2024
Всеукраїнська науково-практична конференція «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України»
15.04.2024
Онлайн-вебінару «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»
07.03.2024
Всеукраїнська науково-практична конференція «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України»
15.04.2024

Тематичний тиждень англійської мови

З 25 по 29 березня 2024 р. в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ відбувся тематичний тиждень англійської мови, в рамках якого викладачами англійської мови було проведено низку заходів.

Вже традиційно розпочали тиждень англійської мови здобувачі першого курсу, які підготували яскраві та змістовні презентації «My Future Job», у яких відобразили їхнє бачення майбутньої професійної діяльності. Майбутні судноводії, механіки та електромеханіки з нетерпінням чекають можливості застосувати набуті знання на практиці.

26 березня 2024 р. для здобувачів 1 курсу, 334 групи, спеціалізації «Управління судновими технічними системами і комплексами» була проведена відео-екскурсія по навчальних закладах англомовних країн, які готують майбутніх моряків. Здобувачам було цікаво ознайомитися з рівнем підготовки майбутніх колег. Також була проведена вікторина «English Language Day», де в цікавій формі здобувачі могли перевірити свої знання англійської мови та ознайомитися з деякими традиціями англомовних країн.

27 березня 2024 р. відбулося відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» на тему: «World Water Day» у групі 111, спеціалізації «Навігація і управління морськими суднами». На занятті були представлені відео, в яких здобувачі освіти, що знаходяться у рейсі, розповіли про виключне значення води, а здобувачі освіти, що перебувають на суші, представили презентації на тему «World Water Day».

28 березня 2024 р. здобувачі 1-3 курсів взяли участь у засіданні кіноклубу. Захід сприяв покращенню комунікативної компетентності здобувачів та поглибленню культурної освіченості. Обговорення фільмів заохочує розвиток критичного мислення, адже кожен фільм – це не лише розважальний продукт, а й відображення суспільних явищ, джерело натхнення, роздумів, важливих уроків.

29 березня 2024 р. проведено олімпіаду з англійської мови серед здобувачів 1 курсу. Учасники продемонстрували свої знання з граматики, лексики та навичок читання. Переможцями стали: І місце – Артем Мироненко (331 гр., УСТСК), ІІ місце – Олександр Смокін (131 гр., НУМС), ІІІ місце – Віктор Марарі (131 гр., НУМС). Вітаємо їх!

Нехай цей тиждень англійської мови для здобувачів стане важливим кроком у їхній професійній підготовці, розширить можливості та допоможе впевнено спілкуватися у міжнародній морській спільноті.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *