Шановні добродії!

Дунайський інститут водного транспорту – структурний підрозділ Державного університету інфраструктури та технологій. Знаходиться Дунайський інститут водного транспорту у місті Ізмаїл Одеської області.

Сьогодні наш інститут здійснює підготовку фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 271 Морський та внутрішній водний транспорт:

  • НАВІГАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ МОРСЬКИМИ СУДНАМИ;
  • УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ;
  • ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ І ЗАСОБІВ АВТОМАТИКИ.

Дунайський інститут водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій забезпечує безперервну підготовку конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Тому випускники інституту обіймають найпрестижніші та високооплачувані посади на сучасному ринку праці. Випускники спеціалізації «Навігація і управління морськими суднами» мають можливість працювати на посадах капітана, помічника капітана на морських та річкових суднах, керівника кадрами в морських та річкових транспортних компаніях; випускники спеціалізації «Управління судновими технічними системами і комплексами» - механіка, помічника механіка на морських та річкових суднах, керівних кадрів в морських та річкових портах, судноремонтних та суднобудівних заводах, випускники спеціалізації «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики» - електромеханіка, суперінтенданта, сюрвеєра судноплавної компанії або класифікаційного товариства.

Інститут надає можливість:

  • навчання за державним замовленням;
  • можливість здобувати вищу освіту на денній або заочній формі навчання;
  • проживання іногородніх здобувачів вищої освіти в гуртожитку;
  • отримання другої вищої освіти.
about-the-faculty

В Дунайському інституті водного транспорту організовано освітній процес згідно зі Стандартами та рекомендаціями щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти. В інституті створені сприятливі умови для здійснення професійної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, розвитку особистісного потенціалу, міжнародної співпраці, креативних якостей кожної особистості. Дунайський інститут водного транспорту надає освітню, організаційну, інформаційну, консультативну та соціальну підтримку. Саме тут здобувачі освіти мають можливість для формування індивідуальної освітньої траєкторії.

В Дунайському інституті започатковані та підтримуються традиції, що згуртовують колектив співробітників та здобувачів вищої освіти. Це яскраві та урочисті заходи - «Офіцерський бал», «Офіцерський турнір», урочисте відкриття практики, акції «Офіцери дарують добро», «Офіцери дарують посмішку жінкам Ізмаїльщини».

Значне місце займає в освітньому процесі наукова робота. Здобувачі вищої освіти та викладачі інституту беруть участь у науково-практичних конференціях та круглих столах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня. Традиційним є проведення на базі інституту Регіональної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти «Морські дослідження Дунайського регіону: молодь, наука, інновації», Всеукраїнської конференції для здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих вчених «Технічні науки в Україні: сучасні тенденції розвитку», круглого столу «Сучасні проблеми судноплавства та охорони навколишнього середовища».

Майбутні фахівці мають змогу здобути необхідні компетентності у справжніх майстрів своєї справи, серед яких висококваліфіковані викладачі - кандидати та доктори наук, капітани далекого плавання з великим досвідом роботи, механіки І та ІІ класу, електромеханіки, які діляться своїм практичним досвідом зі здобувачами вищої освіти.

Науково-педагогічні працівники інституту успішно впроваджують в навчальний процес інноваційні технології в галузі вищої морської освіти. Особлива увага приділяється виконанню Міжнародних вимог щодо підготовки морських фахівців, розробці якісно нових концепцій навчання.

Життя здобувачів вищої освіти в нашому інституті надзвичайно насичене. З метою задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів здобувачів вищої освіти в інституті започатковано серію предметних місячників (ЕСЕУ; СВ; фізкультури та спорту) та предметних тижнів - історії рідного краю; тиждень іноземних мов; тиждень рідної мови; тиждень філософії; тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки; тиждень безпеки життєдіяльності, медицини, екології; тиждень математики; тиждень фізики.

Під час тижнів та місячників здобувачі вищої освіти поринають в атмосферу певної навчальної дисципліни і завдяки різноманітним позааудиторним заходам (інтелектуальні змагання, усні журнали, засідання круглого столу, тренінги та ін.) дізнаються більше, ніж це передбачено програмою.

Впродовж навчального року тут здійснюються чимало культурно-мистецьких заходів (урок мужності «Герої завжди поміж нас», присвячений Дню Гідності та Свободи; тематичний захід «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів; інформаційно-просвітницький захід щодо безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ позитивних людей; засідання «Літературно-музичної кав’ярні» до Міжнародного дня рідної мови).

Фізична культура і спорт є невід’ємною складовою частиною життя здобувачів вищої освіти в Дунайському інституті водного транспорту. Здобувачі вищої освіти ДІВТ беруть участь у міських, районних конкурсах з волейболу, футболу, стрільби, настільного тенісу, баскетболу. Вони є неодноразовими переможцями різноманітних змагань, посідають призові місця.

Щоб здобути належну підготовку для побудови успішної кар’єри та зробити вірний вибір у своєму житті, запрошуємо вас до вступу в Дунайський інститут водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій!

З повагою
директор Дунайського інституту водного транспорту, доктор технічних наук,
професор кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті
Дакі Олена Анатоліївна