Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/3277-22 від 25.02.2022 «Про організацію освітнього процесу» у зв’язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України № 64/2022 та відаовідно до наказу ректора ДУІТ оголошено канікули на чотири тижні з 28 лютого 2022 року по 01 квітня 2022 року включно для здобувачів денної форми навчання всіх курсів.

З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу 25 лютого 2022 року, МОН направлено листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій і керівникам закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

«Прошу освітян і всіх українців орієнтуватися на офіційні джерела інформації. Крім того, не переходьте за підозрілими посиланнями, кнопками, а також не поширюйте непідтверджену інформацію», – зазначив Сергій Шкарлет.

Прохання від українських правоохоронних органів.

Виявлені факти того, що російські диверсанти адресно звертається до здобувачів вищої освіти з пропозиціями робити позначки на місцевості та повідомляти про пересування українських військ за грошову винагороду.

Українські правоохоронні органи звертаються до здобувачів вищої освіти та представників академічних громад з проханням негайно повідомляти про такі випадки: [email protected]

Українці можуть отримати безкоштовну медичну консультацію через контакт-центр #МОЗ 0-800-60-20-19.

На сьогодні до контакт-центру залучені медичні працівники таких спеціальностей як: психологи, терапевти, кардіологи, пульмонологи, гінекологи, хірурги та педіатри.

 
 

УВАГА!

В Одеській області ввели єдиний номер екстрених служб – 112!
У випадку, якщо не можете додзвонитися до швидкої допомоги, поліції, пожежної служби – дзвоніть за цим номером!

Альтернативні номери виклику поліції, якщо не працює номер 102:
+38 (048) 779-42-02;
+38 (048) 779-40-61.

Психологічна допомога під час військового часу

Шановні учасники освітнього процесу! Пропонуємо переглянути відео від нашого психолога ДУІТ, викладача кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін – Романа Павловича Попелюшка! Буде корисно!
Тримаймося!
Слава Україні!

4 правила як діяти, якщо починається штурм вашого міста

Що робити у разі стрілянини - правила поведінки в умовах воєнного часу

Як під час війни допомогти домашнім тваринам?