Участь ДІВТ у Ярмарку трансферу технологій

Вебінар «Насиллю — НІ»
26.11.2024
Відеобесіда «Доросла розмова про СНІД»
02.12.2024
Вебінар «Насиллю — НІ»
26.11.2024
Відеобесіда «Доросла розмова про СНІД»
02.12.2024

Участь ДІВТ у Ярмарку трансферу технологій

28 листопада 2024 року представники Дунайського інституту водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій  взяли участь у  Ярмарку трансферу технологій, організованому Ізмаїльським державним гуманітарним університетом спільно з Радою молодих науковців ІДГУ. Від імені інституту до учасників звернулась заступник директора з наукової роботи ДІВТ ДУІТ кандидат економічних наук, доцент Тетяна ВОЙЧЕНКО, яка висловила щиру подяку організаторам  за запрошення та чудову ініціативу у проведенні цього визначного заходу, присвяченого Дню науки, підкреслив, що подібні заходи є надзвичайно важливими, адже вони створюють ефективну платформу для популяризації науки, сприяють інтеграції її досягнень у практичну діяльність, а університетська спільнота є унікальною командою, що долає виклики, зберігає стійкість і демонструє потужну синергію освіти та науки в цих складних, спричинених війною умовах. Захід відбувся у форматі презентацій, майстер-класів і тренінгів, об’єднуючи науковців, освітян, представників бізнесу та державних органів. Мета заходу полягала у створенні платформи для обміну інноваціями, ідеями та практичними розробками, які можуть знайти застосування в різних галузях економіки. Зокрема, акцент було зроблено на реалізації трансферу науково-технічних розробок з академічного середовища в реальний сектор економіки.

У рамках участі у Ярмарку трансферу технологій представник Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ здобувач 3 курсу ОПП «Навігація і управління морськими суднами» Дмитро КОРЧЕНКО під керівництвом старшого викладача кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Оксани РЯЩЕНКО представив розробки, спрямовані на підвищення безпеки судна під час експлуатації. Основними напрямами дослідження стали інноваційні методи управління безпекою, а саме: впровадження цифрової платформи для управління безпекою судна, яка поєднує модулі для планування рейсів, обробки метеоданих, оцінки технічного стану та відстеження відповідності міжнародним стандартам; розробка алгоритмів оптимального розподілу навантаження на судні для зменшення ризиків дестабілізації; розробка рекомендацій щодо оптимізації витрат пального для зменшення екологічного навантаження; впровадження системи віртуального навчання для екіпажу з використанням доповненої реальності, яка дозволяє імітувати аварійні ситуації та навчати правильному реагуванню.

Ці розробки можуть знайти застосування не лише у навчальних і тренувальних програмах для екіпажу, але й у практичній експлуатації суден, сприяючи підвищенню рівня безпеки, зменшенню аварійності та збереженню екології морського середовища.

Ярмарок став чудовою можливістю для обговорення цих інновацій із потенційними партнерами, отримання відгуків та налагодження контактів для подальшого впровадження ідей у практику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *