Майстер-клас “Кар’єрний шлях випускника ДІВТ ДУІТ”

Марафон «Від кадета до офіцера» триває
13.02.2023
Відкрита лекція з дисципліни «Стандарти ММО» за участі професіонала-практика
17.02.2023
Марафон «Від кадета до офіцера» триває
13.02.2023
Відкрита лекція з дисципліни «Стандарти ММО» за участі професіонала-практика
17.02.2023

Майстер-клас “Кар’єрний шлях випускника ДІВТ ДУІТ”

В Дунайському інституті водного транспорту триває марафон «Від кадета до офіцера». В рамках марафону директорат інституту запрошує випускників ДІВТ для проведення майстер-класів здобувачам вищої освіти.

16 лютого відбулася цікава зустріч з випускником Сергієм Горбаченко. Він розповів здобувачам про всі етапи свого навчання: диплом молодшого спеціаліста за спеціалізацією «Експлуатація суднових енергетичних установок» Сергій отримав у 2007 році у Кілійському транспортному коледжі Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (з 2016 р. - Державний університет інфраструктури та технологій), у 2016 році отримав диплом бакалавра Дунайського факультету морського та річкового транспорту (з 2021 р. - Дунайський інститут водного транспорту).

Наразі наш випускник працює механіком на танкерному флоті. Спираючись на свій великий досвід роботи на різних суднах та з різними екіпажами, Сергій надав майбутнім морякам багато цінних порад. Хлопцям, які готуються до своїх перших рейсів, порадив не боятися брудної роботи, завжди за порадами звертатися до старших та досвідчених членів екіпажу, вбирати в себе нові знання, набувати практичних навичок. Також необхідно не ігнорувати теорію та старанно вивчати те, що дають викладачі під час занять. Сергій наголосив на тому, що необхідно налаштовувати себе на те, що в морі, як і в житті в цілому, буде як позитивний, так і негативний досвід. Не варто оцінювати всю роботу в морі тільки за одним невдалим контрактом, як це роблять зазвичай. Негативний досвід важких контрактів при об'єктивному аналізі та правильно зроблених висновках дає набагато більше, ніж позитивний.

Багато моряків не живуть повним життям через те, що більшість часу знаходяться на судні та не мають змогу займатися чимось, окрім роботи. Для Сергія його робота не стала завадою для хобі. Коло його інтересів досить різноманітне: він активно займається спортом, гарно співає, грає на гітарі, малює. Його захоплення малюванням переросло у ще одну роботу: Сергій займається татуюванням. Його роботи шедевральні! Окрім занять у спортзалі, випускник захоплюється екстремальними видами спорту, зокрема, стрибками з парашутом. Незважаючи на особливості роботи, Сергій веде яскраве та наповнене цікавими подіями життя.

Зустріч з нашим випускником пройшла цікаво, насичено та інформативно. Здобувачі вищої освіти інституту побачили справжній майстер-клас, як побудувати успішну кар'єру, міцне тіло та яскраве життя! Щиро дякуємо Сергієві за приділений час, корисні, цінні поради та мотивацію майбутніх моряків!

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6aHUslYjMPU

 
 

Comments are closed.