Родинне навчання в ДІВТ ДУІТ: довіра та якісна освіта!

Круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»
31.01.2023
Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ зі здобувачами вищої освіти та НПП
03.02.2023
Круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»
31.01.2023
Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ зі здобувачами вищої освіти та НПП
03.02.2023

Родинне навчання в ДІВТ ДУІТ: довіра та якісна освіта!

Вдалий вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, це запорука її впевненості, одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї цінності в соціумі. Безперечно, що процес професійного самовизначення є досить складним та на нього впливають різні фактори. Одним з провідних чинників у виборі майбутньої професії є бажання продовжувати сімейну династію, адже родинні професійні династії сприяють передачі власних знань і накопиченого досвіду з покоління в покоління; це, власне, безцінні знання, які примножуються в процесі передачі від батьків до дітей. Тому, чому можуть навчити батьки, у підручниках не прочитаєш.

Є низка прикладів сімейних династій лікарів, вчителів, юристів та ін. Дунайський інститут водного транспорту (до 2021 року – Дунайський факультет морського та річкового транспорту) Державного університету інфраструктури та технологій за всі роки свого існування випустив багато висококваліфікованих фахівців, які, обравши професію моряка, продовжили сімейну традицію. Найяскравішим прикладом сучасної професійної морської династії інституту є родина Пічугіних. Започаткував сімейну династію її голова і батько – Олександр Олександрович Пічугін. Він навчався у Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (з 2016 року – Державний університет інфраструктури та технологій). Результатом захопленого навчання батька родини стало отримання одразу двох спеціалізацій – суднового механіка та судноводія. Після закінчення навчання життєвий шлях Олександра Олександровича був схожим на шлях багатьох випускників вищих навчальних закладів – робота за професією та родина. Йшов час, підростали діти. А коли постало питання, яку професію обирати його старшим синам – Даніїлу і Самуїлу, батько зрозумів, що його натхненна багаторічна праця на морських і річкових суднах стала для них прикладом – вони вирішили продовжити славну родинну династію і стати судноводіями. Вступити до Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ синам порадив батько, наголосивши на тому, що саме тут вони отримають фундаментальні теоретичні знання та корисні практичні навички, які необхідні для роботи на судні. У 2022 році Даніїл і Самуїл Пічугіни успішно закінчили навчання і зараз працюють на суднах іноземних компаній.

Сьогодні в рядах здобувачів Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ ще троє дітей Олександра Олександровича Пічугіна: син Олександр та доньки Тавіфа і Анна. Всі вони також обрали спеціалізацію «Навігація і управління морськими суднами».

Моряк – це не просто професія, це – спосіб життя. Ми пишаємося тим, що у стінах нашого інституту навчались та навчаються люди, щиро віддані своїй справі. На таких людей хочеться бути схожими, брати з них приклад. Такою людиною для своїх дітей є Олександр Олександрович Пічугін.

Горді тим, що нам довіряють та приводять до нас своїх братів, сестер, дітей, створюючи династії моряків. Дякуємо, що обираєте для здобуття якісної освіти та отримання престижної професії моряка саме Дунайський інститут водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій!

 
 

Comments are closed.