Майстер-клас «Як перевірити науковий твір на плагіат»
14.12.2023
Єдиний урок з безпеки для здобувачів ДІВТ
21.02.2024
Майстер-клас «Як перевірити науковий твір на плагіат»
14.12.2023
Єдиний урок з безпеки для здобувачів ДІВТ
21.02.2024

Форум «Стартап для офіцера»

Щороку в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ проходить марафон "Від кадета до офіцера" в рамках місячника кар'єрних траєкторій та професійного росту.

13 лютого 2024 року для здобувачів 1 курсу всіх спеціалізацій був проведений форум «Стартап для офіцера».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор ДІВТ ДУІТ Олена Дакі, яка зазначила, що Дунайський інститут водного транспорту пишається своїми випускниками та відстежує їх кар’єрний ріст та досягнення. Цю інформацію висвітлено у рубриці «Наші випускники – наша гордість» на сайті та на сторінках інституту у соціальних мережах. Також випускники ДІВТ ДУІТ, які бажають поділитися досвідом з майбутніми моряками, беруть участь у заходах в рамках місячника кар'єрних траєкторій та професійного росту.

Спікером форуму був Президент Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT) - Андрій Тудоран. Під час заходу він з великим ентузіазмом розповів про свій професійний шлях: від роботи кадетом до отримання офіцерського звання.

Андрій пригадав труднощі та випробування, з якими він зіштовхувався, та надав багато корисних порад майбутнім мореплавцям щодо роботи на судні.

Під час форуму Президент Alumni club DIWT SUIT прокоментував проєкт освітньо-професійної програми «Навігація і управління морськими суднами» на 2024-2025 н.р. та представив свою рецензію.

Учасники заходу отримали важливу інформацію щодо можливостей працевлаштування в морській галузі. Вони також переконалися у значущості якісного теоретичного навчання та практичних навичок для успішної кар'єри.

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=BJj_A5a_Gfg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *