Нарада з питань практики
29.03.2023
Відкрите заняття з дисципліни «Вища та прикладна математика»
04.04.2023
Нарада з питань практики
29.03.2023
Відкрите заняття з дисципліни «Вища та прикладна математика»
04.04.2023

Майстер-клас «STOP Рlagiarism»

03 квітня 2023 року Радою з якості вищої освіти ДІВТ та кафедрою судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ був організований та проведений майстер-клас «STOP Рlagiarism». Спікерами заходу виступили відповідальний за перевірку робіт на плагіат ДІВТ ДУІТ Чередник Володимир Миколайович та заступник голови Ради з якості вищої освіти ДІВТ Федюра Олександр Сергійович.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор ДІВТ ДУІТ Олена Анатоліївна Дакі. Вона продемонструвала учасникам заходу розділ «Академічна доброчесність» на сайті ДІВТ, де наведено інформацію про академічну доброчесність та її принципи, описано види академічної недоброчесності, представлено нормативно-правову базу щодо регулювання академічної доброчесності, зокрема документи ДУІТ. Також у даному розділі можна ознайомитись із заходами ДІВТ ДУІТ щодо поширення принципів та вимог академічної доброчесності, які організують та проводять директорат та Рада з якості протягом року.

Голова Ради з якості вищої освіти ДІВТ Олена Вікторівна Байрамова розповіла про таке явище, як плагіат, та боротьбу з ним шляхом впровадження політики академічної доброчесності в закладах вищої освіти України та Європи.

Відповідальний за перевірку робіт на плагіат ДІВТ ДУІТ Володимир Миколайович Чередник ознайомив слухачів з Нормативними документами ДУІТ про академічну доброчесність, а саме з Положенням про порядок перевірки на плагіат та Положенням про курсову роботу здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання у ДІВТ. Також спікер детально показав процес перевірки робіт на плагіат на платформі UNICHECK. Заступник голови Ради з якості вищої освіти ДІВТ Олександр Сергійович Федюра представив присутнім сервіси, на яких можна безкоштовно перевірити роботи на наявність плагіату.

Після виступів спікерів Олена Вікторівна Байрамова оголосила про початок конкурсу есе «STOP Plagiarism», організованого за ініціативою Рази з якості та кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті, та запропонувала всім здобувачам взяти у ньому участь. Переможець конкурсу отримує сертифікат та додаткові бали до рейтингу успішності.

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=YviZJrydtCU&t=2s

Comments are closed.