Зустріч студентів ДІВТ з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги

Підсумки тижня, присвяченого академічній доброчесності
30.04.2021
Тренінг «Процедура врегулювання конфліктних ситуацій»
20.05.2021

18 травня відбулася зустріч здобувачів вищої освіти Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Каплієнко А.І. Онлайн-тренінг був присвячений темі «Врегулювання конфліктних ситуацій», з якої студенти дізналися про конфлікти, булінг, корупцію та шляхи їх подолання.

Дякуємо Анастасії Каплієнко та Ізмаїльському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за чітку організацію зустрічі та за щоденну самовіддану працю з людьми, які цього потребують!