Відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням»

Тиждень рідної мови
12.11.2021
ІХ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства»
18.11.2021

Відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням»

В сучасному середовищі змішаних екіпажів основне очікування роботодавців від випускників вишів морського спрямування – здатність виконувати професійні обов’язки. Англійська мова при цьому виступає важливим інструментом спілкування між членами команди судна, з представниками влади, судноплавної компанії, стивідорами, портовими службами тощо, відповідно до поставлених професійних завдань під час здійснення професійної діяльності.

16.11.2021 р. старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ Леонтьєвою І. О. для здобувачів вищої освіти, що навчаються за спеціалізацією 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами, було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» на тему: «Lubricating oil system. Modal verbs». Студенти мали ефективну нагоду отримати нові знання, обмінятися думками та спілкуватися для вирішення питань з теми. Найбільш активні з них проявили творчі здібності, підготувавши презентації з наочним матеріалом, що демонструє функції, роботу системи змащування суднового двигуна, його сервісне обслуговування та вирішення можливих проблем.

Сподіваємося, що отримані знання допоможуть їм в майбутній професійній діяльності!