Круглий стіл «Чорнобиль: минуле, сьогодення і майбутнє»

Вебінар «Забезпечення якості онлайн-освіти»
24.04.2023
Підвищення кваліфікації НПП
28.04.2023
Вебінар «Забезпечення якості онлайн-освіти»
24.04.2023
Підвищення кваліфікації НПП
28.04.2023

Круглий стіл «Чорнобиль: минуле, сьогодення і майбутнє»

Щорічно 26 квітня в Україні відзначаються роковини Чорнобильської трагедії – найбільшої радіаційної аварії в історії людства. У Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ з нагоди 37-річчя від дня аварії на ЧАЕС відбувся круглий стіл «Чорнобиль: минуле, сьогодення і майбутнє».

Здобувачами вищої освіти були презентовані доповіді, в яких було розкрито актуальні проблеми, пов'язані із причинами та наслідками аварії на Чорнобильській АЕС за історичним, екологічним та соціальним напрямком. З доповідями виступили: Бойнегрі Максим "Історія чорнобильської катастрофи. Причини аварії на ЧАЕС"; Мамонько Ярослав, Кібак Михайло "Аварія на ЧАЕС: медичні та соціально-економічні наслідки. Влив радіації на населення після аварії"; Корченко Дмитро "Екологічні наслідки аварії. Відновлення природного фону на території, забрудненої внаслідок аварії на ЧАЕС"; Сивоконь Іван "Чорнобильська зона як туристичний об’єкт"; Анастасия Лєшан "Чорнобиль: реалії сьогодення та перспективи майбутнього. Шляхи вирішення проблеми Чорнобиля на сучасному етапі".

Доповідачі зазначали, що завдяки героїзму і патріотизму ліквідаторів аварії на ЧАЕС вдалося запобігти планетарній ядерній катастрофі.

Comments are closed.