Місячник Управління судновими технічними системами і комплексами

Зустріч зі стейкголдером ДІВТ директором крюїнгу ПП “Сі Даймонд Крю Компані”
22.02.2023
Новини ДІВТ. Круглий стіл «Крим – це Україна»
27.02.2023
Зустріч зі стейкголдером ДІВТ директором крюїнгу ПП “Сі Даймонд Крю Компані”
22.02.2023
Новини ДІВТ. Круглий стіл «Крим – це Україна»
27.02.2023

Місячник Управління судновими технічними системами і комплексами

Згідно плану роботи Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ у лютому відбувся місячник Управління судновими технічними системами і комплексами. У рамках місячника викладачами кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті було організовано та проведено низку заходів.

07 лютого 2023 р. кандидатом технічних наук, доцентом Чередником Володимиром Миколайовичем була проведена відкрита лекція з дисципліни «Тренажерна підготовка» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціалізації «Управління судновими технічними системами і комплексами». Тема заняття: «Система управління головним двигуном».

Під час лекції здобувачі дізналися про всі різновиди тренажерів, наявних в ДУІТ, їх можливості та області використання. Викладення лекції супроводжувалося наочною демонстрацією тренажерів, а питання, звернені до аудиторії, сприяли здійсненню зворотного зв'язку.

Заняття було проведено в атмосфері активної взаємодії. В кінці лекції була дана можливість всім здобувачам дистанційно покерувати судновою енергетичною установкою.

09 лютого 2023 р. старшим викладачем кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Рященко О.І. було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Суднові двигуни внутрішнього згоряння» для здобувачів вищої освіти 3-4 курсів спеціалізації «Управління судновими технічними системами і комплексами» на тему: «Конструкція та особливості роботи електронного двигуна фірми MAN B&W». Було розглянуто особливості конструкції, експлуатації та автоматизованого управління сучасних суднових двигунів внутрішнього згоряння провідних дизелебудівних фірм, наведені технічні характеристики двигунів різноманітних модельних рядів провідних фірм, викладені особливості конструкції та комплектації паливних систем високого тиску, систем випуску газів та систем наддуву сучасних суднових мало-, середньо- та високообертових дизелів. Окрему увагу було приділено системам електронного управління процесами паливоподачі та газорозподілу.

Гостем відкритої лекції був запрошений практик - старший механік Сергій Буруков, який провів для здобувачів тренінг щодо експлуатації та автоматичного регулювання суднових дизельних установок, а також поділився власним досвідом роботи щодо регулювання основних конструктивних та енергетичних показників сучасних суднових дизелів. Здобувачі вищої освіти 3-4 курсу, які вже пройшли виробничо-плавальну практику, були дуже зацікавленими, активно обговорювали питання щодо використання та особливостей технічного обслуговування суднових технічних установок, ділилися власними враженнями та досвідом.

Comments are closed.