Зустріч з колишнім радіожурналістом BBC та американських радіостанцій Еріком Вілтшером
09.03.2023
Відкрите заняття з дисципліни “Навігація і лоція”
11.03.2023
Зустріч з колишнім радіожурналістом BBC та американських радіостанцій Еріком Вілтшером
09.03.2023
Відкрите заняття з дисципліни “Навігація і лоція”
11.03.2023

10 березня 2023 року, відповідно до Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидії булінгу (цькуванню) у ДІВТ ДУІТ, для здобувачів вищої освіти було проведено вебінар «Stop bullying» з головним фахівцем із зв‘язків з громадськістю та пресою Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасією Іванівною Каплієнко.

Головною метою заходу був розвиток безпечного освітнього середовища в інституті. Під час зустрічі учасники заходу отримали відповіді на такі важливі запитання, як:

  • Що таке булінг? Його ознаки та види;

  • Що робити, якщо ви стали свідком булінгу?

  • Яка відповідальність за вчинення булінгу?

  • Куди звертатися за допомогою та підтримкою, коли особа стала свідком чи об'єктом булінгу?

Прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч з нами, зокрема в освітньому середовищі, ми не повинні закривати на це очі, а мусимо зупинити його. Директор ДІВТ ДУІТ Олена Анатоліївна Дакі продемонструвала учасникам заходу вкладку на сайті інституту "Платформа довіри та підтримки", де є вкладка "Протидія булінгу",саме тут в розгорнутому вигляді представлено інформацію про боротьбу в ДІВТ з цим антисоціальним явищем. Голова Ради з якості вищої освіти в ДІВТ Олена Вікторівна Байрамова у своїй промові наголосила, що в інституті регулярно проводиться моніторинг серед учасників освітнього процесу по виявленню усіх антисоціальних явищ, результати моніторингу представлено на сайті ДІВТ.

Щиро дякуємо Ізмаїльському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема Анастасії Іванівні за плідну співпрацю, регулярне проведення цікавих, інформативних та корисних бесід з нашими здобувачами!

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=d_YnVuFyxl4

Comments are closed.