Відкрите заняття з дисципліни «Суспільно-політичні студії»
28.03.2023
Нарада з питань практики
29.03.2023
Відкрите заняття з дисципліни «Суспільно-політичні студії»
28.03.2023
Нарада з питань практики
29.03.2023

Кожен учасник освітнього процесу має вміти розрізняти корупційні діяння та боротися з ними.

З метою підвищення правової свідомості здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників та протидії можливим проявам корупційної діяльності 28 березня 2023 року в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ відбувся вебінар «STOP corruption» з головним фахівцем із зв‘язків з громадськістю та пресою Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасією Іванівною Каплієнко.

На початку заходу до присутніх звернулася директор ДІВТ ДУІТ Олена Анатоліївна Дакі, яка нагадала про функціонуючу «Платформу довіри та підтримки» на сайті ДІВТ. На даній платформі розміщено вкладку «Запобігання та протидія корупції», яку було продемонстровано учасникам заходу. На даній сторінці розміщено законодавчі акти України відповідно питання боротьби з корупцією та надано інформацію, як можна повідомити про факти корупції, вчинені під час освітнього процесу.

Спікер заходу познайомила слухачів з поняттям корупціїї та її видами, окреслила причини корупції у закладах вищої освіти, ознайомила з юридичною, адміністративною та кримінальною відповідальністю за скоєння особами корупційних діянь. На вебінарі був запропонований комплекс дій щодо попередження корупції у закладах вищої освіти. Також Анастасія Іванівна надала перелік організацій, куди можна звернутися у випадку, коли особі стали відомі факти порушення кимось антикорупційного законодавства.

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=AioFOcCc9EA

 
 

Comments are closed.