p

Інтерактивний тренінг кар’єрних стратегій «Virtual SkillLab Experience»

Мережевий семінар «Морська перспектива»
23.02.2024
Відкрита лекція з дисципліни «Комерційна експлуатація судна»
28.02.2024
Мережевий семінар «Морська перспектива»
23.02.2024
Відкрита лекція з дисципліни «Комерційна експлуатація судна»
28.02.2024

Інтерактивний тренінг кар’єрних стратегій «Virtual SkillLab Experience»

Зустрічі здобувачів вищої освіти з роботодавцями відкривають для них двері для проходження практики, стажування або отримання гідної роботи в майбутньому. Це важливий крок у їхній кар'єрі.

Дунайський інститут водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій регулярно проводить для здобувачів тренінги із залученням представників крюїнгових компаній.

23 лютого 2024 року директором приватного підприємства «СІ ДАЙМОНД КРЮ КОМПАНІ» Катериною Назаренко був проведений інтерактивний тренінг кар’єрних стратегій «Virtual SkillLab Experience». Зустріч була надзвичайно корисною та інформативною. Катерина Володимирівна розповіла про низку важливих аспектів стосовно працевлаштування на судна та поділилася цінною інформацією щодо потрібних документів та перспектив роботи у морській галузі.

Однією з ключових тем обговорення були особливості працевлаштування моряків. Спікером детально було розглянуто процес набору працівників та важливість належної підготовки для успішного проходження відбору. Вона пояснила, які навички потрібні для ефективної роботи на морі, та наголосила на важливості професійного розвитку та дотримання стандартів безпеки. Катерина Володимирівна також роз'яснила, які сертифікати та документи здобувачам вищої освіти потрібно мати для працевлаштування, а також надала поради щодо їхнього отримання та оновлення.

Зауважимо, що Катерина Володимирівна є членом робочої групи освітньої програми «Управління судновими технічними системами і комплексами», вона бере активну участь у розробці та моніторингу проєктів ОПП, дає на них свої рецензії.

В результаті проведеного заходу, здобувачі отримали цінну інформацію, яка допоможе їм у майбутньому професійному розвитку.

Дякуємо нашому стейкголдеру за тривалу співпрацю, корисні та цінні поради!

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3p-BbSGpLG8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *