Вебінар «Сучасні підходи до охорони суден та портових засобів: актуальні аспекти міжнародного регулювання»

VI Всеукраїнська науково-практична конференця «Освітні інновації у закладах освіти: проблеми та перспективи»
12.12.2023
Круглий стіл до Дня спротиву окупації Криму та міста Севастополь
22.02.2024
12.12.2023
Круглий стіл до Дня спротиву окупації Криму та міста Севастополь
22.02.2024

Інтерактивні заходи з роботодавцями сприяють активному навчанню та обміну думками. Вони дозволяють здобувачам вищої освіти отримувати інсайти та перспективи від фахівців у відповідній сфері, що допомагає їм розширювати свої знання і розвивати критичне мислення.

21 лютого 2024 року у Дунайському інституті водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій для здобувачів вищої освіти всіх спеціалізацій була проведена відкрита лекція на тему: «Сучасні підходи до охорони суден та портових засобів: актуальні аспекти міжнародного регулювання». Спікером виступив заступник начальника з роботи з неурядовими міжнародними організаціями та виконання кодексу ОСПЗ служби безпеки судноплавства Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» Олег Вельчев.

Ця лекція була спрямована на ознайомлення здобувачів вищої освіти з останніми тенденціями та стратегіями, що застосовуються у сфері безпеки судноплавства та портових засобів в контексті міжнародного права.

На лекції було розглянуто різноманітні аспекти цієї проблематики, зокрема: міжнародні конвенції та угоди, які регулюють безпеку судноплавства, правові рамки охорони морського середовища, технологічні та інноваційні підходи до забезпечення безпеки в морській та портовій сферах, а також взаємозв'язок між міжнародним правом та практичними заходами для забезпечення безпеки та ефективного функціонування судноплавства та портових інфраструктур.

Щиро дякуємо Олегу Івановичу за тривалу співпрацю та участь у підготовці висококваліфікованих фахівців морської галузі!