Предметний тиждень математики у ДІВТ ДУІТ

Спорт для всіх – спільна турбота
01.10.2022
День боротьби з роботами на замовлення
19.10.2022
Спорт для всіх – спільна турбота
01.10.2022
День боротьби з роботами на замовлення
19.10.2022

Предметний тиждень математики у ДІВТ ДУІТ

У Дунайському інституті водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій з 3 по 7 жовтня 2022 року відбувся предметний тиждень математики.

Здобувачами вищої освіти були підготовлені цікаві та змістовні презентації та доповіді, завдяки яким вони дізнались більше про основні етапи становлення математики як науки («Історія становлення математики» - Кібак М.С., 221 група), ознайомились з життям, науковими досягненнями видатних математиків - Остроградського М.В., Вороного Г.Ф., Кравчука М.П., Левицького В.Й., а також відомих жінок-математиків, їх внеском в математичну науку та з цікавими фактами із життя видатних математиків («Видатні математики України» - Сердюченко К.Д., 321 група, Литвинюк Д.А., 121 група).

Старшим викладачем кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Дорофєєвою Зоєю Яківною був проведений математичний брейн–ринг (на платформі Google Форми) для здобувачів першого курсу ( 121, 321, 221 групи). Гра складалась з трьох раундів , за результатами якої була оголошена переможцем група 321 (набрали 83,8% правильних відповідей).

Тиждень математики завершився переглядом презентації «У світі дивовижних чисел», з якої здобувачі освіти дізналися цікаві факти про числа та математичні факти. Предметний тиждень виявив у здобувачів глибокі знання і зацікавленість у вивченні математики, а також мотивував на подальше студіювання цього освітнього компонента.

 
 

Comments are closed.