Урок мужності «З Україною в серці!»
06.12.2023
VI Всеукраїнська науково-практична конференця «Освітні інновації у закладах освіти: проблеми та перспективи»
12.12.2023
Урок мужності «З Україною в серці!»
06.12.2023
VI Всеукраїнська науково-практична конференця «Освітні інновації у закладах освіти: проблеми та перспективи»
12.12.2023

Правовий калейдоскоп «Світ моїх прав»

До Міжнародного дня захисту прав людини у Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ для здобувачів вищої освіти був проведений правовий калейдоскоп «Світ моїх прав». Спікером виступив інспектор зі зв'язків з громадськістю відділу з організації несення служби в місті Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції Бочковар Іван Георгійович.

На зустрічі здобувачів детально ознайомили зі структурою Національної поліції. Спікер детально розглянув та описав функції різних підрозділів поліції, надаючи здобувачам зрозумілу картину того, як саме працює Національна поліція для забезпечення громадської безпеки та виконання законів.

Іван Георгійович проаналізував основні права та обов'язки громадян при взаємодії з правоохоронними органами, роз'яснив процедури затримання, права при затриманні та особливості ведення допиту.

Під час заходу було наголошено на важливості поваги до прав людини та їхнього невід'ємного характеру для будь-якого демократичного суспільства. Спікер подав приклади ситуацій, де права людини можуть бути порушені, і закликав здобувачів бути обізнаними та захищати свої права.

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NGAfi7BNRII

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *