Засідання клубу англійської мови на ДФМРТ
05.11.2020
Тиждень філософії на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту
13.11.2020
Засідання клубу англійської мови на ДФМРТ
05.11.2020
Тиждень філософії на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту
13.11.2020

Акція центру зайнятості – Профорієнтація

Вибір майбутньої професії — це серйозний крок, який випускники роблять, зважаючи на рівень своїх знань, здібності та інформацію про майбутню професію, отриману з різних джерел.

19 листопада 2019 року викладачі та студенти Дунайського факультету морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій (стара назва: Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного) взяли участь у Всеукраїнській акції «Моє майбутнє — в моїй громаді», організованій Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості.

Серед представників багатьох навчальних закладів м. Ізмаїла та м. Одеси майбутні моряки ДФМРТ змістовно та цікаво презентували свій навчальний заклад.

Викладачі ДФМРТ детально ознайомили майбутніх випускників та їх батьків зі спеціалізаціями, яким навчають на ДФМРТ ДУІТ, розповіли про організацію навчального процесу, бази плавальних практик, перспективами працевлаштування та ін.

Для тих, хто хоче здобути диплом столичного ВНЗ та зробити вірний вибір у своєму житті, запрошуємо випускників до вступу на Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій!

Comments are closed.