Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Тиждень, присвячений історії рідного краю
05.11.2021
Тиждень рідної мови
12.11.2021

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна флешмоб-акція, присвячена українській мові. Щороку, в День української писемності та мови, радіодиктант єднає сотні тисяч людей із України та з-за кордону.

Сьогодні, 9 листопада, відбувся ХХІ Всеукраїнський радіодиктант. О 10:00 розпочався ефір Суспільного, під час якого письменник Юрій Андрухович зачитав написаний ним текст.

Не залишився осторонь акції Дунайський інститут водного транспорту ДУІТ. Перевірити свої знання з української мови спробували студенти 1 курсу Дронов Віктор, Кальчик Лєда, Бузунов Максим, Янкович Кирил (спеціалізація «Навігація і управління морськими суднами»), Кісіков Валентин (спеціалізація «Управління судновими технічними системами і комплексами»), Рошко Ярослав (спеціалізація «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики»).

Мовний конкурс є не тільки нагодою перевірити свою грамотність, а й відіграє важливу роль у збереженні та розвитку української мови.