З 2018 року в Дунайському інституті водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій працює студентський науковий гурток «Радіоелектронне обладнання та засоби автоматики». Керівник гуртка – Тришин В'ячеслав Валентинович, старший викладач кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті.

Гурток працює в аудиторному та дистанційному режимах. Гуртківці є постійними активними учасниками різноманітних студентських наукових заходів – круглих столів, інтернет-конференцій та вже традиційної студентської Регіональної науково-практичної конференції «Морські дослідження Дунайського регіону: молодь, наука, інновації», яка відбувається на базі Дунайського інституту водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.

На засіданнях гуртка студенти досліджують схемотехніку і принципи роботи електронних приладів та засобів автоматики, опановують користування вимірювальними приладами, вивчають елементну базу електронної апаратури. В результаті проведень засідань гуртка студенти зібрали декілька діючих приладів, опанували електронну елементну базу і способи діагностики та вимірювання параметрів електронної апаратури. Отримані практичні навички обов’язково стануть в нагоді студентам для побудови успішної майбутньої морської кар’єри./p>