Вибори Голови студентського самоврядування ДФМРТ ДУІТ

Тематичний тиждень фізики
20.04.2018
Участь студентів ДФМРТ в акції «Зробимо Ізмаїл чистіше всі разом!»
22.09.2018
Тематичний тиждень фізики
20.04.2018
Участь студентів ДФМРТ в акції «Зробимо Ізмаїл чистіше всі разом!»
22.09.2018

Вибори Голови студентського самоврядування ДФМРТ ДУІТ

З метою підвищення правової культури серед молоді, 11 вересня 2018 року, на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту ДУІТ відбулися вибори Голови студентського самоврядування. Свої кандидатури на цю посаду висунули 2 особи: Лунгу Станіслав, студент 3 курсу спеціалізації «Навігація та управління суднами» та Талпа Сергій, студент 2 курсу спеціалізації «Управління судновими технічними системами та комплексами».

Для організації та проведення виборів було створено виборчу комісію. Голосування було таємним. Виборча комісія розпочала свою роботу об 11:00: члени комісії отримали виборчі бюлетені та приготували списки виборців за групами. Ось почали з'являтися перші виборці. Майбутні офіцери-мореплавці отримували бюлетені, робили свій вибір, а потім опускали їх до виборчої скриньки. Кожен студент міг віддати свій голос за кандидата. У новинку був такий захід для першокурсників. Вони вперше отримали нагоду проголосувати «по-дорослому».

Час голосування закінчувався. О13:00 почався підрахунок голосів. З перевагою у 17 голосів на виборах Голови студентського самоврядування Дунайського факультету морського та річкового транспорту ДУІТ переміг Талпа Сергій, студент 2 курсу спеціалізації «Управління судновими технічними системами та комплексами»! Вітаємо!

Бути головою студентського самоврядування – це велика відповідальність. Бажаємо Сергію бути цілеспрямованим, рішучим, творчим та гідно нести це звання!

Comments are closed.