Підсумки Чемпіонату м. Ізмаїла з баскетболу
28.10.2016
В Ізмаїлі провели масштабне прибирання Лебедяче озеро
01.05.2017
Підсумки Чемпіонату м. Ізмаїла з баскетболу
28.10.2016
В Ізмаїлі провели масштабне прибирання Лебедяче озеро
01.05.2017

Ізмаїльські волейболісти стартували

13 березня у спортивному залі Ізмаїльського вищого професійного училища відбулося відкриття Першості з волейболу серед навчальних закладів до заліку Універсіади. Спортивні ігри відбуваються за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ізмаїльської міської ради (начальник – Олексій Морєв), а суддівську колегію очолює головний суддя змагань директор ДЮСШ №1 Микола Желєв.

Першість з волейболу серед навчальних закладів міста Ізмаїла триватиме протягом тижня – з 13 до 17 березня. Цього року у змаганнях беруть участь юнаки та дівчата, які представляють різноманітні навчальні заклади міста: юнаки – Ізмаїльський військово-морський ліцей, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Ізмаїльське вище професійне училище, Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія» та Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій; дівчата – Ізмаїльське вище професійне училище, Ізмаїльський державний гуманітарний університет та Дитячу юнацько-спортивну школу №1.

За результатами перших ігор хороший результат показав Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій, одержавши перемогу у Ізмаїльського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства з рахунком 2:1. Ізмаїльський державний гуманітарний університет здобув блискучу перемогу над Ізмаїльським військово-морським ліцеєм – 2:0. А гра між Дунайським інститутом Національного університету «Одеська морська академія» та Ізмаїльським вищим професійним училищем закінчилася перемогою ІВПУ з рахунком 2:0. У вівторок, 14 березня, відбудеться другий етап Першості з волейболу, в якому ІДГУ зіграє з ДФ МРТ ДУІТ, ІВПУ – з ІТМЕСГ, а ІВМЛ – з ДІНУ "ОМА".

Comments are closed.