На ДФМРТ яскраво та незабутньо пройшов тематичний тиждень англійської мови

Результати І етапу Універсіади серед навчальних закладів м. Ізмаїла
24.10.2017
На Дунайському факультеті морського та річкового транспорту пройшов тиждень філософії
24.11.2017
Результати І етапу Універсіади серед навчальних закладів м. Ізмаїла
24.10.2017
На Дунайському факультеті морського та річкового транспорту пройшов тиждень філософії
24.11.2017

На ДФМРТ яскраво та незабутньо пройшов тематичний тиждень англійської мови

Тиждень, присвячений цікавим аспектам англійської мови, творчим видам робіт та розширенню кругозору студентів пройшов на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року та традиційно завершився святковим концертом «English Party». Викладачі англійської мови ДФМРТ: кандидат педагогічних наук Чиж С.Г., старший викладач Рябчук І.О. та старший викладач Зайцева Д.О. протягом тематичного тижня підготували та провели низку цікавих заходів: вернісаж студентських стінгазет «Подорожі. Чудеса світла», інтелектуальну гру «Містер Всезнайка», конкурс презентацій «Професії», брейн-ринг «Цікаві факти із життя у США».

У п'ятницю, 3 листопада, на ДФ МРТ традиційно пройшов концерт англійською мовою «English Party». Святкову атмосферу концерту постаралися відтворити організатори свята, викладачі англійської мови та учасники заходу, студенти ДФМРТ. В знак веселих та захоплюючих традицій святкування Хелоуіна, оригінально оформлена сцена традиційними гарбузами, штучним павутинням, свічками, сухим листям та іншими тематичними декораціями передали атмосферу чарівництва та казки. Ведучі Андрій Тудоран та Валентина Чумак відкрили концерт, привітавши всіх присутніх, а їх було чимало: науково-викладацький склад та студенти ДФМРТ, студенти ІВПУ №9, учні військово-морського ліцею, журналісти. Студенти представили на суд журі та глядачів яскраві, незабутні сценки «Business partners» (Н. Попов, Г. Паволоцький, К.Полтавський, гр.№151), «Translator at the children's theatre» (В. Жепко, А.Самур, В.Тірон, В.Войніленко, гр.№171), A bad translator. At the restaurant» (О.Тудоран, Н.Попов, Г.Паволоцький, В.Бужак, гр. №151), постановка з «Тома Сойєра» «Tom Sawyer. Monday Morning» (О.Смирнов, М.Долапчі, О.Заболотний, гр. №161) та інші.

Гості концерту Біляна Мітєва, Ксенія Дорошенко заспівали веселі пісні англійською мовою, а танцювальні колективи «Сузір'я» (керівник Інга Бабаян) та «Конфетті» (керівник Олена Андрєєва) виконали запальні, яскраві танці під англійські та американські пісні.

По завершенню концерту декан ДФМРТ Дакі Олена Анатоліївна подякувала всім учасникам за феєричне шоу, чудовий настрій, який хлопці дарували глядачам своїми жартами, сценками та виступами. І звичайно ж, переможці конкурсів за підсумками тематичного тижня та конкурсно-розважальної програми «English Party» були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками.

Наш щорічний концерт відбувся на одному подиху. Традиційний тиждень англійської мови завершився. Ми впевнені, що подібні заходи потрібні і важливі для студентів, які вивчають іноземну мову. Ми переконалися у позитивних результатах щодо підвищення якості навчання, професійної підготовки та розвитку творчо-дослідницької діяльності студентів ДФМРТ.

Comments are closed.