Щорічна благодійна акція «Офіцери дарують добро» (2018 рік)
18.12.2018
Змагання з баскетболу
28.02.2019
Щорічна благодійна акція «Офіцери дарують добро» (2018 рік)
18.12.2018
Змагання з баскетболу
28.02.2019

Місячник Експлуатації суднових енергетичних установок

Впродовж лютого на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій традиційно тривав тематичний місячник Експлуатації суднових енергетичних установок, в організації якого взяли активну участь професорсько-викладацький склад кафедри Судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті ДФМРТ (Дем'яненко С.К., Будолак С.Ю., Гуменніков Р.В.).

Цікавим відкриттям місячника став конкурс-презентація на тему «Технологія ремонту гребних валів».

Наступним заходом стало відвідування студентами першого курсу музею історії Українського Дунайського пароплавства, де завідувачка Польова Е.С. провела цікавий екскурс в історію розвитку Українського Дунайського пароплавства.

Пізнавальною стала і наступна екскурсія до навчально-тренажерного судна Українського Дунайського пароплавства «Новий Донбас».

Майбутні мореплавці спускалися до машинного відділення судна, ознайомилися з механізмами, які розташовані в машинному відділенні, судновими допоміжними механізмами, головним двигуном та системами, що обслуговують енергетичну установку.

25 лютого студенти побували на Ізмаїльському судноремонтному заводі. В ході екскурсії вони ознайомилися з обладнанням комплексного докового цеху, побачили в розрізі рушійні комплекси судів. Юнаки заходили до плавдоків, де судна знаходилися на ремонті.

Серед студентів третіх та четвертих курсів було проведено конкурс яскравих та змістовних презентацій на тему «Інженерна психологія в ракурсі спеціалістів ЕСЕУ».

Хлопці звернули увагу слухачів на те, які можуть бути несподіванки при неправильному використанні знань, умінь та навичок зі спеціальності. Найактивніші студенти були нагороджені пам'ятними призами.

В ході проведення тематичного місячника всі заходи були динамічними та пізнавальними. Викладачі привернули увагу студентів до актуальних питань організації безперебійної, безпечної роботи всіх суднових механізмів і систем, допомогли їм поглибити теоретичні знання, збагатити практичні вміння і, таким чином, сприяли формуванню інформаційних і професійних навичок майбутніх мореплавців.

Comments are closed.