Тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії, радіотехніки та електроніки

Змагання з баскетболу
28.02.2019
Змагання з волейболу
06.03.2019
Змагання з баскетболу
28.02.2019
Змагання з волейболу
06.03.2019

Тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії, радіотехніки та електроніки

Вже традиційно на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій (ДФМРТ ДУІТ) з 25 лютого по 1 березня 2019 року цікаво та яскраво проходить тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії, радіотехніки та електроніки. Сприяли цьому викладачі кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін (Тришин В.В., Караянєва О.С. та Дмитрієв А.А.).

Тематичний тиждень був насичений низкою пізнавальних заходів: виставка тематичних стінгазет, презентація проектних робіт «Радіотехніка та електроніка на сучасному судні», «Судномоделювання в історичному аспекті», показове засідання гуртка «3D технологій», бліц-турнір «Знавці нарисної геометрії», відеозвіт з проведених заходів.

Початок тижня був відзначений презентацією виставки, на якій були представлені стінгазети, фотоколажі, головоломки, ребуси, портрети відомих вчених, плакати з висловлюваннями великих людей, створені руками студентів ДФМРТ.

У вівторок, 26 лютого, у ході презентації проектних робіт за темами «Радіотехніка та електроніка на сучасному судні», «Судномоделювання в історичному аспекті» студенти 371 групи спеціалізації «Експлуатація суднових енергетичних установок» продемонстрували модель судна «Wicher» і блок живлення, які вони власноруч зібрали у лабораторії електротехніки. У ході демонстрації проекту хлопці також провели екскурс в історію суднобудування від 30-х років ХХ ст. до сьогодні. Усі етапи складання приладу підкріплювалися відеороликом, який описував усі операції студенти.

Емблема факультету, модель корабля, редуктор, двигун внутрішнього згоряння та інші вироби виготовляли студенти на засіданнях гуртка «3D технології», друкуючи на 3D принтері. Цього року члени гуртка роздрукували, обробили та зібрали повністю діючу модель чотиритактного двигуна внутрішнього згоряння для досліджень будови та принципів роботи двигунів внутрішнього згоряння на лабораторних та практичних заняттях.

Нарисна геометрія – область інженерної науки, що поєднує в собі математичну точність і доказовість з мистецтвом художнього уявлення споруд, обладнання, машин, кораблів, конструкцій, деталей, що створюються в людській уяві.

У четвер, 29 лютого, було проведено інтелектуальний захід, де судноводії зазнали суворих випробувань у знаннях з нарисної геометрії та інженерної графіки. Під час бліц-турніру першокурсникам – «знавцям нарисної геометрії» – довелося показати не лише знання з предмету, а й кмітливість, логіку, уміння працювати в команді та творчі здібності.

1 березня було проведено відеозвіт усіх заходів, що проходили на факультеті протягом предметного тижня. Таким чином, тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії, радіотехніки та електроніки спонукав студентів до самостійного творчого пошуку, сприяв формуванню професійних компетенцій.

 
 
 
 

Comments are closed.