Чемпіонат м. Ізмаїла з шахів
04.11.2019
Участь студентів ДФМРТ у навчальній грі-тренінгу «Життєвий капітал»
29.11.2019
Чемпіонат м. Ізмаїла з шахів
04.11.2019
Участь студентів ДФМРТ у навчальній грі-тренінгу «Життєвий капітал»
29.11.2019

Міжнародний день філософії кожний третій четвер листопада проводиться з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference) і закріплений резолюцією 33-й сесії ЮНЕСКО. Відповідно до плану роботи ДФМРТ ДУІТ, впродовж тижня філософії з метою збагачення світогляду, підвищення психологічної культури, розуміння внутрішнього світу людини, активізації пізнавальної активності студентів та пропаганди навичок конструктивного спілкування з 18 по 22 листопада 2019 року було проведено ряд заходів.

Упродовж тижня філософії було реалізовано різні форми навчально-виховної діяльності: проведення соцопитування серед студентів факультету і формування рейтингу «Топ-20 фільмів, які змінили мої погляди на життя», конкурсу-есе «Філософія: Користь та шкода для життя», анкетування «Життя в мультикультурному суспільстві: повага, діалог, взаємодія». Зацікавленість і жваве обговорення викликав перегляд фільму «Епікуреїзм та сучасність» у рамках філософського кіноклубу. Підсумком тижня стало проведення філософського турніру. Студенти третього курсу впродовж тижня намагалися знайти відповіді на питання, які хвилюють кожного з нас сьогодні, покращуючи якість життя людини, допомагаючи бути щасливим і гармонійним, залишаючись вірним собі в різних життєвих обставинах.

Під керівництвом доцента кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін, к.ф.н. Байрамової Олени Вікторівни майбутні офіцери аналізували потреби і проблеми сучасної особистості, долучалися до філософських роздумів на смисловожиттєві теми.

Безліч мислителів стверджували, що філософія вчить нас мислити, досліджувати фундаментальні істини, вивіряти посилки і будувати власну систему поглядів на світ. Проведені заходи привернули увагу студентів до міркувань про філософію, яка проявляється у всіх аспектах нашого життя - пізнанні, дозвіллі, роботі, спілкуванні та ін.

Професорсько-викладацький склад ДФМРТ ДУІТ щиро вітає всіх з Всесвітнім днем філософії, бажає любові та мудрості на шляху пізнання та саморозвитку!

 
 

Comments are closed.