EdNavigator: твоя індивідуальна освітня траєкторія

Чорнобиль – жива рана землі нашої
26.04.2024
Тиждень комерційної експлуатації флоту
26.04.2024
Чорнобиль – жива рана землі нашої
26.04.2024
Тиждень комерційної експлуатації флоту
26.04.2024

EdNavigator: твоя індивідуальна освітня траєкторія

Дунайський інститут водного транспорту ДУІТ завжди відкритий до інновацій та готовий підтримувати здобувачів у реалізації їх освітнього потенціалу. З 22 по 26 квітня 2024 р. у ДІВТ ДУІТ відбувся тиждень тематичних зустрічей «EdNavigator: твоя індивідуальна освітня траєкторія» для здобувачів освіти 1-3 курсів. Головною метою заходів було ознайомлення науково-педагогічними працівниками здобувачів освіти з вибірковими освітніми компонентами, які пропонуються на наступний навчальний рік для формування індивідуальної освітньої траєкторії та максимального розвитку особистості майбутнього офіцера морської галузі.

Протягом тижня віртуальний EdNavigator допомагав створювати атмосферу захопливих відкриттів та активних дискусій. Викладачі презентували зміст курсів, розкривали їх практичний потенціал та відповідали на численні запитання здобувачів. В останній день тижня пройшов «Вибірковий квест» - інтерактивна гра, під час якої учасники мали можливість дізнатися більше про вибіркові освітні компоненти, виконати вправи з визначення пріоритетів, побудови власної стратегії розвитку та планування індивідуального набору освітніх компонентів.

«Вражає різноманітність каталогу вибіркових освітніх компонентів нашого інституту! Тут є все - від таких необхідних курсів з лідерства та професійної успішності до вузькоспеціалізованих фахових освітніх компонентів, - ділиться враженнями здобувач 3 курсу освітньо-професійної програми "Навігація і управління морськими суднами" Кирило Янкович. Познайомився з новими вибірковими компонентами, які стануть обов'язковими для мого вибору наступного року».

«Тиждень EdNavigator дав змогу нашим здобувачам стати повноцінними архітекторами свого освітнього шляху, - коментує тиждень Олена Байрамова, голова ради з якості вищої освіти ДІВТ ДУІТ. - Сподіваюся, він став для них своєрідним навігатором у світі безмежних можливостей для саморозвитку».

EdNavigator об'єднав традиційні та інноваційні практики задля досягнення спільної мети - допомогти здобувачам ДІВТ ДУІТ максимально персоналізувати свою освітню траєкторію. Адже обрання вибіркових освітніх компонентів - це шлях у майбутнє для кожного.

Вперед до нових вершин знань разом з EdNavigator!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *