Тиждень комерційної експлуатації флоту

EdNavigator: твоя індивідуальна освітня траєкторія
26.04.2024
Інструктаж по підготовці до практики «Керівництво для майбутнього моряка»
02.05.2024
EdNavigator: твоя індивідуальна освітня траєкторія
26.04.2024
Інструктаж по підготовці до практики «Керівництво для майбутнього моряка»
02.05.2024

Тиждень комерційної експлуатації флоту

З 22 по 26 квітня 2024 р. у Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ відбувся тиждень комерційної експлуатації флоту під керівництвом к.е.н., доцента Тетяни Войченко. Протягом тижня здобувачі вищої освіти спеціалізації «Навігація і управління морськими суднами» презентували результати узагальнення знань, отриманих в процесі вивчення дисциплін «Технології перевезення вантажів» та «Комерційна експлуатація судна».

Цікаві та інформативні доповіді підготували здобувачі: Вячеслав Ротар (101 група) «Засоби кріплення вантажів на морських суднах», Олексій Петренко (101 група) «Тальманський рахунок вантажу», Іван Стоянов (111 група) «Контроль за технічним станом судна», Максим Бузунов (111 група) «Поняття про витрати по судну та рейсу. Вибір оптимальної оферти для заключення договору». Лєда Кальчик та Ігор Думанов (111 група) представили матеріали щодо особливостей фрахтування суден в договорах тайм-чартер і бербоут-чартер, а Ярослав Дмитренко (111 група) презентував власні дослідження щодо системи страхування суден як важливого елемента сучасної світової економіки.

Під час тематичного тижня здобувачі мали можливість ознайомитись з відеоматеріалами вебінару «Морські контейнерні перевезення», дізнались, що дані перевезення відповідають всім вимогам доставки, оптимізовані на кожному етапі та є найнадійнішим і найбезпечнішим видом транспортування продукції.

Підводячи підсумки предметного тижня з комерційної експлуатації флоту, можна сказати, що головну мету – зацікавити здобувачів вищої освіти у поглибленому вивченні професійних дисциплін, зробити навчання більш розмаїтим, показати тісний зв'язок вивченого матеріалу з майбутньою професією судноводія – повністю досягнуто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *