Участь у вебінарі «Основи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

Практична спрямованість освітнього процесу в ДІВТ
15.09.2021
«Офіцерський бал -2021» – посвята у студенти першокурсників ДІВТ
19.09.2021
Практична спрямованість освітнього процесу в ДІВТ
15.09.2021
«Офіцерський бал -2021» – посвята у студенти першокурсників ДІВТ
19.09.2021

Участь у вебінарі «Основи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

Внутрішня (внутрішньоуніверситетська) система забезпечення якості вищої освіти має на меті створення алгоритму постійної інституційної уваги до якості освіти, включно з переглядом і покращенням навчальних курсів та освітніх програм. Оскільки забезпечення якості виступає завданням для цілої університетської громади та всіх структурних підрозділів ЗВО, відповідно професорсько-викладацький склад, здобувачі вищої освіти, представники адміністрації і допоміжних служб – всі розділяють відповідальність за якість університету в рамках своїх повноважень.

16 вересня 2021 року завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ДІВТ ДУІТ Байрамова Олена Вікторівна долучились до участі у вебінарі «Основи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Організатором проведення заходу виступили ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти», Міністерства освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут модернізації змісту освіти.

Метою проведення вебінару було розширення уявлення учасників освітнього процесу про сутність внутрішньої системи забезпечення якості освіти та інструменти здійснення само оцінювання освітніх процесів. Тематичний план вебінару включав питання стосовно законодавчої бази розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, інструментарію здійснення самооцінювання освітніх процесів та менеджменту якості освіти як сучасного тренду у професійній діяльності викладача.

Під час тренінгу учасники отримали практичні та теоретичні уміння та навички щодо здійснення самооцінювання освітніх процесів, розширили систему уявлень про сутність внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі.

Висловлюємо подяку і щиру вдячність за чудово організований захід організаторам та спікерам вебінару!

Comments are closed.