«Офіцерський бал -2021» – посвята у студенти першокурсників ДІВТ

Участь у вебінарі «Основи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти»
16.09.2021
Студенти ДІВТ навчаються управляти фінансами
21.09.2021
Участь у вебінарі «Основи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти»
16.09.2021
Студенти ДІВТ навчаються управляти фінансами
21.09.2021

«Офіцерський бал -2021» – посвята у студенти першокурсників ДІВТ

Серед почесних гостей були присутні: Народний депутат України Урбанський Анатолій Ігорович , начальник служби управління персоналом ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Любов Георгіївна Бондєєва, начальник технічної служби ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Сенілов Ігор В’ячеславович, начальник експлуатації флоту ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Сапожніков В’ячеслав Васильович, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Андрій та директор Обласного центру естетичного виховання, головний редактор Ізмаїльської студії телебачення Федорова Ірина Ігорівна та ін. Кожен з присутніх гостей виступив з промовою до наших студентів, висловлюючи щирі побажання всього найкращого на майбутнє та даючи поради щодо професійної реалізації молодиків як офіцерів.

Урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти відкрила директор Дунайського інституту водного транспорту, доктор технічних наук, професор кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті – Дакі Олена Анатоліївна. Олена Анатоліївна привітала студентів та всіх присутніх гостей та побажала майбутнім офіцерам сил, наснаги та дала корисні настанови на майбутнє.

Пам’ятними моментами для студентів стали – отримання залікових книжок та урочисте прийняття клятви першокурсника. Цього року клятву зачитували – Кальчик Лєда та Янкович Кирил, а їх колеги-першокурсники, стоячи на коліні з гордістю повторювали слова клятви.

За традицією цього вечора також був розіграний «автомат» з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням». Щасливчиком, який отримав його, став Буравіков Ростислав Олександрович, з чим ми його від усієї душі вітаємо!

Благословив майбутніх офіцерів настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Андрій, окропивши першокурсників святою водою.

Благословили в добру путь й батьки наших «першачків» та традиційно вручили студентам на вишитому рушникові коровай з сіллю як символ оберегу від усього злого.

Яскравими номерами гостей дивували учасники зразкового клубу спортивно-бального танцю «Dream dance» (керівники Вікторія Чмига та Данило Літвінов), клубу спортивно-естрадного танцю «Конфеті» ПК ім.Т.Г.Шевченка (керівник Олена Андрєєва), зразкового ансамблю танцю «Червона калинонька» ІШМ ім.С.А.Малаховского ( керівник Алла Кіценко) а також солісти зразкового ансамблю танцю «Червона калинонька» ІШМ ім.С.А.Малаховского Ангеліна Колток (керівник Алла Кіценко) та незрівнянна Біляна Мітєва.

Висловлюємо щиру вдячність гостям нашого свята за теплі слова, дякуємо колективам та солістам за чудові номери та постановки, дякуємо Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка за теплий прийом, а також дякуємо прекрасній незмінній ведучій нашого свята Альоні Попеску за, як завжди, чудову творчу роботу!

Comments are closed.