Менторський воркшоп «Навігація кар’єрними шляхами»

Відкрита лекція з дисципліни «Комерційна експлуатація судна»
28.02.2024
Місячник «Управління судновими технічними системами і комплексами»
29.02.2024
Відкрита лекція з дисципліни «Комерційна експлуатація судна»
28.02.2024
Місячник «Управління судновими технічними системами і комплексами»
29.02.2024

Менторський воркшоп «Навігація кар’єрними шляхами»

У Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ триває місячник кар'єрних траєкторій та професійного росту. В цей період для здобувачів вищої освіти організовують зустрічі з представниками крюїнгових компаній.

27 лютого 2024 року був проведений менторський воркшоп «Навігація кар’єрними шляхами» з начальником філії товариства з обмеженою відповідальністю «Марлоу Навігейшн Україна» Наталією Тодоровою.

Під час зустрічі Наталія Степанівна розповіла про особливості працевлаштування моряків, окреслила вимоги до кандидатів, такі як освіта, досвід роботи та професійні навички. Особливу увагу було приділено проходженню співбесід та відбору кандидатів. Наталія Степанівна поділилася порадами щодо того, як підготуватися до співбесіди, які питання можуть бути задані та які якості цінуються в потенційних працівниках. Вона висвітлила можливості для професійного зростання та розвитку кар'єри в морській галузі. Модератор заходу - голова Ради з якості вищої освіти ДІВТ ДУІТ Олена Байрамова, наголосила, що Наталія Степанівна є членом робочої групи та бере активну участь у розробці та моніторингу проєктів освітньо-професійної програми «Навігація і управління морськими суднами», дає свої рецензії до них.

Менторський воркшоп був корисним та пізнавальним для здобувачів. Вони отримали важливу інформацію та натхнення для майбутнього професійного розвитку.

Щиро дякуємо шановній Наталії Степанівні за активну участь у підготовці майбутніх мореплавців!

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sRSzsryLFig

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *