Інструктаж по підготовці до практики «Керівництво для майбутнього моряка»

Тиждень комерційної експлуатації флоту
26.04.2024
Тиждень комерційної експлуатації флоту
26.04.2024

Інструктаж по підготовці до практики «Керівництво для майбутнього моряка»

Практична підготовка для майбутніх мореплавців є дуже важливою, оскільки ця професія вимагає від них широкого спектру навичок і знань, які можна отримати тільки під час роботи на судні.

У Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ для здобувачів 1 та 1 скороченого курсів всіх спеціалізацій протягом 1- 2 травня 2024 р. був проведений інструктаж по підготовці до практики «Керівництво для майбутнього моряка». Спікери заходу – директор ДІВТ Олена Дакі, старший викладач кафедри СВЕТС на ВТ Валерій Федунов, відповідальна за практичну підготовку в ДІВТ Дар’я Тостоган – окреслили детально кожен етап практичної підготовки.

Олена Анатоліївна Дакі виступила із описом всіх необхідних кроків для підготовки до проходження практики. Здобувачам було озвучено перелік морських документів, які необхідно оформити для початку роботи. Також, присутнім були представлені бази практик, з якими співпрацює інститут, що дозволило їм вибрати найкращий варіант для себе. Дар'я Сергіївна ознайомила з програмою практики та переліком звітної документації, яку необхідно буде підготувати після завершення проходження практики.

На конференцію була запрошена директор приватного підприємства «СІ ДАЙМОНД КРЮ КОМПАНІ» Катерина Назаренко. Вона поділилася зі здобувачами можливістю працевлаштування та проходження практики на морських суднах. Катерина Володимирівна детально описала вимоги до кандидатів та розповіла про наявні вакансії.

Друга частина інструктажу була присвячена знайомству з Training Record Book. Валерій Миколайович Федунов розповів про значення цього документа та дав поради щодо правильного ведення записів з практик.

Після виступів спікерів здобувачі задавали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді, що сприяло кращому розумінню матеріалу та підготовці до майбутніх викликів під час практики. Проведений інструктаж став важливим інструментом підтримки та навчання для здобувачів, що готує їх до успішного проходження практики та подальшого професійного розвитку.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *