Місячник фізкультури та спорту в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ
20.09.2023
Дайджест наукових гуртків і проблемних груп здобувачів вищої освіти ДІВТ ДУІТ
01.10.2023
Місячник фізкультури та спорту в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ
20.09.2023
Дайджест наукових гуртків і проблемних груп здобувачів вищої освіти ДІВТ ДУІТ
01.10.2023

26 вересня 2023 року для першокурсників Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ було організовано та проведено вебінар «Stop bullying». Заходи такого формату інститут регулярно проводить із залученням фахівців. Мета цих заходів – забезпечення безпечного освітнього середовища в ДІВТ ДУІТ.

На вебінарі спікером виступив головний юрист сектору Ізмаїльського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Орленко Михайло Вікторович.

На заході спікер ознайомив слухачів з явищем булінгу, його ознаками та видами; дав відповіді на такі важливі запитання, як:

  • що робити, якщо ви стали свідком булінгу?

  • куди звертатися за допомогою та підтримкою, коли особа стала свідком чи об'єктом булінгу?

Також Михайло Вікторович детально розповів про відповідальність за вчинення булінгу.

Директор ДІВТ ДУІТ Олена Анатоліївна Дакі продемонструвала учасникам заходу вкладку на сайті інституту «Платформа довіри та підтримки», де є рубрика “Запобігання та протидія булінгу (цькуванню)”. Саме тут в розгорнутому вигляді представлено інформацію про боротьбу в ДІВТ з цим антисоціальним явищем.

Щиро дякуємо Ізмаїльському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за тривалу та плідну співпрацю, регулярну участь у проведенні цікавих, інформативних та корисних бесід з нашими здобувачами!

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://youtu.be/gkPfKvyD9o4

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *