Дайджест наукових гуртків і проблемних груп здобувачів вищої освіти ДІВТ ДУІТ

Вебінар «Stop bullying»
26.09.2023
Патріотичний онлайн-майданчик «Молодь і патріотизм: роль молоді у розвитку країни»
02.10.2023
Вебінар «Stop bullying»
26.09.2023
Патріотичний онлайн-майданчик «Молодь і патріотизм: роль молоді у розвитку країни»
02.10.2023

Дайджест наукових гуртків і проблемних груп здобувачів вищої освіти ДІВТ ДУІТ

Щороку Дунайський інститут водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій проводить ДАЙДЖЕСТ наукових гуртків і проблемних груп здобувачів вищої освіти ДІВТ ДУІТ. На цьому заході керівники наукових гуртків і проблемних груп ознайомлюють з творчим науковим середовищем, яке створює можливості для проведення наукових досліджень, підтримки нових наукових ідей, інновацій, обміну знаннями і дозволяє поєднувати таку діяльність із навчанням.

Модератором цьогорічного заходу виступила заступник директора з наукової роботи ДІВТ ДУІТ, в.о. завідувача кафедри ПМ та ІТД, к.е.н., доцент Тетяна Войченко. Вона зазначила, що науково-дослідна робота здобувачів – один з найважливіших засобів підвищення якості підготовки фахівців у вищій школі, який представляє собою комплекс заходів наукового, методичного та організаційного характеру. Наукові гуртки здобувачів вищої освіти – одна з форм наукової діяльності здобувачів, спрямована на розширення їх наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідної діяльності відповідно до обраної спеціальності у вільний від навчання час або спеціально наданий для цього час. На виконання цих заходів у Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ на постійній основі функціонують різноманітні за інтересами здобувачів наукові гуртки і проблемні групи, серед яких:

НАУКОВІ ГУРТКИ:

  • «Радіоелектронне обладнання та засоби автоматики» (керівник – старший викладач кафедри СВ та ЕТС на ВТ Вячеслав Тришин);

  • «Використання законів фізики в морській галузі» (керівник – доц., к.т.н., доцент кафедри ПМ та ІТД Юрій Якусевич);

  • «Клуб англійської мови» (керівники – старші викладачі кафедри СГД Альона Катрич і Наталія Строєнко);

ПРОБЛЕМНІ ГРУПИ:

  • «Управління судном та використання МППЗС-72 у різноманітних умовах плавання» (керівник - старший викладач кафедри СВ та ЕТС на ВТ Віталій Іваненко);

  • «Сучасні проблеми безпеки судноплавства» (керівник – доц., к.пед.н., доцент кафедри ПМ та ІТД Наталія Урум);

  • «Історія розвитку водного транспорту України» (керівник – старший викладач кафедри СГД Юлія Андрончик);

  • «Математична студія» (керівник – старший викладач кафедри ПМ та ІТД Зоя Дорофєєва);

СПОРТИВНИЙ ГУРТОК:

  • «Гартування «нового» українця» (керівник – старший викладач кафедри СГД Микола Швайка).

Під час дайджесту керівники наукових гуртків і проблемних груп презентували роботу своїх творчих колективів і ознайомили присутніх здобувачів з планами залучення талановитої молоді до науково-дослідної діяльності. Цікавий і корисний науковий захід викликав професійний інтерес у здобувачів вищої освіти ДІВТ, які виявили бажання опановувати навички проведення наукових досліджень і поєднувати таку діяльність з освітнім процесом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *