Тренінг для науково-педагогічних працівників та співробітників ДІВТ

Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT)
22.02.2022
Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT)
22.02.2022

Тренінг для науково-педагогічних працівників та співробітників ДІВТ

22 лютого 2022 року на платформі Zoom для науково-педагогічних працівників та співробітників Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ був проведений онлайн-тренінг, присвячений розгляду та обговоренню низки положень ДУІТ.

Про порядок супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у ДІВТ ДУІТ розповіли старший викладач Віталій Іваненко та доцент Володимир Чередник. Вони нагадали всім присутнім про умови, які створені в інституті для вищезгаданих категорій. Спікери: доцент Сніжана Майданевич та старший викладач Наталія Строєнко розкрили зміст положення про організацію інклюзивного навчання у ДУІТ.

Доцент Олена Байрамова та доцент Тетяна Войченко ознайомили слухачів з Положенням про опитування у ДУІТ: окреслили принципи, завдання опитування та його організацію і забезпечення.