Тренінг для науково-педагогічних працівників та співробітників ДІВТ
22.02.2022
«Професійна роль та синдром вигоряння. Профілактика. Техніки самодопомоги»
24.02.2022
Тренінг для науково-педагогічних працівників та співробітників ДІВТ
22.02.2022
«Професійна роль та синдром вигоряння. Профілактика. Техніки самодопомоги»
24.02.2022

Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT)

У Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ вже стала гарною традицією організація зустрічей здобувачів вищої освіти з випускниками, які вже успішно побудували свою кар’єру моряка.

22 лютого 2022 року відбулася онлайн-зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT) зі здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками інституту. З розповідями про власний досвід роботи на судні, про труднощі, з якими вони зіштовхувалися під час роботи, виступили Президент Alumni Club DIWT SUIT Андрій Тудоран, випускники: Григорій Паволоцький, Андрій Тумашов, Кирило Кравцов та ін.

Спікери розповіли багато цікавого про тонкощі своєї роботи, ділилися яскравими спогадами з рейсів. Здобувачі проявили неабиякий інтерес, задавали питання, на які випускники охоче відповідали. Також гості дали нашим майбутнім морякам багато слушних та цінних порад, які їм неодмінно стануть у нагоді під час їх практик та, відповідно, роботи на судні. Випускниками було обговорено проєкти освітніх програм ДІВТ ДУІТ, також було наголошено, що здобувачам вищої освіти особливу увагу необхідно приділяти вивченню англійської мови.

Зустріч пройшла у дружній, теплій атмосфері. Багато корисного для себе почули та прийняли до уваги наші здобувачі.

Дякуємо випускникам інституту за насичену цікавими розповідями та корисними порадами зустріч, співпрацю та мотивацію здобувачів вищої освіти!

До нових зустрічей, дорогі випускники!

Comments are closed.