Тиждень «Кібербезпеки та боротьби з кібертероризмом»

Місячник «Академічної доброчесності»
28.10.2023
Тематичний  тиждень «Історія рідного краю у відеонарисах»
03.11.2023
Місячник «Академічної доброчесності»
28.10.2023
Тематичний  тиждень «Історія рідного краю у відеонарисах»
03.11.2023

Тиждень «Кібербезпеки та боротьби з кібертероризмом»

В рамках тижня «Кібербезпеки та боротьби з кібертероризмом» в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ всі учасники освітнього процесу взяли участь у низці заходів. Так, 31 жовтня 2023 р. здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники приєдналися до Всеукраїнського онлайн-уроку з кібербезпеки «Я. Безпека. Кіберпростір», проведений Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського. 02 листопада 2023 р. старшим викладачем кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Зоєю Яківною Дорофєєвою було проведено семінар на тему: «Кібербезпека як засіб протидії кібертероризму». Здобувачі вищої освіти ознайомилися з міжнародною класифікацією та кодами комп'ютерних злочинів, видами кіберздочинностей, методами захисту від кібершахраїв. Також, здобувачі дізналися, що 05 листопада 2015 року була створена Кіберполіція як структурний підрозділ Національної поліції України. Цей підрозділ займається розкриттям кримінальних правопорушень, що скоєні за допомогою комп’ютерів, телекомунікаційних та комп’ютерних інтернет-мереж та систем.

Протягом тижня участники освітнього процесу ДІВТ ДУІТ пройшли онлайн-навчання на освітніх платформах EdEra та Prometheus з отриманням сертифікатів «Фактчек: довіряй-перевіряй», «Дезінформація: види, інструменти та способи захисту».

Під час засідання проблемної групи «Сучасні проблеми безпеки судноплавства» було проведено семінар «Морське піратство і тероризм в міжнародному масштабі». На заході здобувачі детально ознайомились з морським піратством, його особливостями, окреслили шляхи боротьби з даним явищем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *