Янакі Олександр – випускник 2016 року
31.03.2022
Тиждень фізики у Дунайському інституті водного транспорту
22.04.2022
Янакі Олександр – випускник 2016 року
31.03.2022
Тиждень фізики у Дунайському інституті водного транспорту
22.04.2022

Іолов Андрій – випускник 2017 року

Іолов Андрій, випускник 2017 року Дунайського інституту водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій (спеціалізація «Експлуатація суднових енергетичних установок»).

«На вибір майбутньої спеціальності вплинула низка обставин: бажання працювати у морі, професійна любов до металу та бажання працювати саме з механізмами. Без останнього пункту робота була б тягарем. Але все вийшло так, як того хотіли руки», – розповідає Андрій. Наразі він працює від компанії Uniteam, на балкері, на посаді З-го механіка.

«Мені дуже подобається моя робота! Подобається шум працюючих механізмів, розмірено-чітка робота дизелів, і звуки "співаючих" сепараторів. Ще подобається те, що завжди є можливість зробити і відремонтувати щось власноруч в той момент, коли інші вже опустили руки через відсутність запасних частин», – з запалом зазначає випускник.

Нашим здобувачам вищої освіти Андрій бажає не боятися труднощів та йти до своєї мети, незважаючи ні на що. У роботі з повагою ставитися до навичок та досвіду старшого покоління, а також намагатися завжди і у всьому дотримуватися техніки безпеки.

 
 

Comments are closed.