Іолов Андрій – випускник 2017 року
31.03.2022
Тиждень Навігації та управління морськими суднами
22.04.2022
Іолов Андрій – випускник 2017 року
31.03.2022
Тиждень Навігації та управління морськими суднами
22.04.2022

Тиждень фізики у Дунайському інституті водного транспорту

З 18 по 22 квітня 2022 року у Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ під керівництвом доцента кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Якусевича Ю.Г. пройшов тематичний тиждень фізики. У рамках тижня був проведений захід, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти 1 курсу денної форми навчання.

Заняття було присвячено знайомству з постатями видатних вчених, які зробили значний внесок у розвиток фізики як науки. Підготували цікаві і змістовні доповіді та виступили з ними на зустрічі здобувачі: Шебалдін Даніїл («Дмитро Менделєєв. Життя та досягнення.»), Аврамідіс Діоніс («Життя та наукова діяльність Річарда Філіпса Феймана»), Кальчик Лєда («Система автоматичної діагностики та моніторингу суднового електрообладнання»), Чакир Владислав («Закон Джоуля-Ленца. Електронагрівальні прилади.»), Рошко Ярослав («Життя та наукова діяльність Георга Симона Ома»).

Підсумовуючи виступи здобувачів Якусевич Ю.Г. зазначив, що проведення предметних тижнів є корисною практикою. Завдяки таким заходам можна дізнатися більше з певної дисципліни, не обмежуючись інформацією, що вивчається за програмою, та розширити свій кругозір.

 
 

Comments are closed.