Проведення спортивного свята «Офіцерський турнір» до Всесвітнього дня здоров’я (2018 рік)

На ДФМРТ ДУІТ пройшов тиждень математики – інструменту пізнання світу
13.04.2018
Тематичний тиждень фізики
20.04.2018
На ДФМРТ ДУІТ пройшов тиждень математики – інструменту пізнання світу
13.04.2018
Тематичний тиждень фізики
20.04.2018

Проведення спортивного свята «Офіцерський турнір» до Всесвітнього дня здоров’я (2018 рік)

З вірою до перемоги!

У четвер, 19 квітня 2018 року, на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій вже традиційно пройшли змагання «Офіцерський турнір − 2018».

Як і в минулому році, стіни ДУІТ зібрали повний спортивний зал учасників, уболівальників, які отримали насолоду від видовищного, яскравого, масового шоу.

Урочисто відкрила турнір ініціатор і організатор усіх заходів факультету, в.о. декана ДФМРТ, доцент Дакі О.А.

У своєму виступі Олена Анатоліївна зазначила, що метою даного заходу є морально-вольове і фізичне виховання майбутніх морських офіцерів.

Учасниками змагань були дві команди: команда судноводіїв (Георгіца Павло, Мартищук Василь, Дамаскін Олександр, Дамаскін Сергій, Попов Микола, Бужак В'ячеслав, Толкушкін Іван, Слюсар Денис) і команда судномеханіків (Стагила Вадим, Чебан Дмитро, Стрельченко Павло, Аврам Святослав, Севастян Даніел, Кузьмін Іван, Пею Ігор, Суворов Богдан).

Майбутні підкорювачі морів повинні були гідно і відважно пройти 4 тура фізичних вправ, в кожному з яких оцінювалася їх сила, спритність, і, звичайно ж, підтримка командного духу. Перший тур спортивних змагань включав в себе ведення баскетбольного м'яча на одній нозі і перебіжки на руках по двоє («тачка»). Другий тур фізичних вправ складався з бігу в мішках, перебіжок на руках і ногах з м'ячем («Черепашка»). У третьому турі хлопці повинні були пройти естафету з м'ячем і стрибки на відстані. І завершальний четвертий тур полягав у транспортуванні пораненого і стрибків через «перешкоди».

Вболівальники команд також могли показати свою силу і витривалість в конкурсах, де вони повинні були піднімати гирю однією рукою протягом хвилини, жонглювати м'ячем, віджиматися від підлоги і проявляти себе в офісному баскетболі (кидок паперових кульок в сміттєві корзини).

Закінчилися змагання турніру традиційним видом спорту моряків – перетягуванням канату.

Судили змагання об'єктивні і справедливі судді − прекрасні дами. Головний суддя − в.о. декана ДФМРТ Олена Дакі. Чарівна суддівська колегія: талановита поетеса, журналіст видавничого дому "Кур'єр", адміністратор інформаційного пабліку Ізмаїла Оксана Картельян; енергійна і мобільна, адміністратор інформаційного пабліку Ізмаїла, журналіст Мілана Атмажова; редактор журналу «Бессарабський Вернісаж» неповторна Аліна Хаджіогло.

Вели захід талановиті ведучі: методист ПК ім. Т. Г. Шевченка Олена Попєску і студент-першокурсник ДФМРТ Руслан Тюфанов. Запальними танцями радували глядачів клуб спортивно-естрадного танцю «Конфетті» (керівник − Олена Андрєєва).

За результатами напруженої боротьби перше місце почесно завоювала команда судномеханіків. З невеликим відривом від своїх суперників відстали судноводії, посівши друге місце. Всі хлопці були нагороджені грамотами та солодкими призами, а переможці − кубком. Грамотами також були нагороджені вболівальники-переможці, які брали участь конкурсах.

Comments are closed.