Тренінг «Team building – побудова команди екіпажу судна»

В Ізмаїлі провели масштабне прибирання Лебедяче озеро
01.05.2017
Тиждень історії рідного краю
15.09.2017
В Ізмаїлі провели масштабне прибирання Лебедяче озеро
01.05.2017
Тиждень історії рідного краю
15.09.2017

Тренінг «Team building – побудова команди екіпажу судна»

Вивчення дисципліни «Соціально-психологічні технології управління колективом» із майбутніми судноводіями заочної форми навчання на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту у Київській державній академії водного транспорту здійснилося тренінгом «Team building – побудова команди екіпажу судна». Метою тренінгу була демонстрація технологій створення сприятливого клімату в колективі – важливого показника успішного трудового процесу, який залежить від членів екіпажу та його лідерів. У процесі виконання низки практичних творчих вправ студенти могли підтвердити висновки раніше прослуханих лекцій про те, що від психологічного комфорту безпосередньо залежить робочий процес та результат спільної праці, тому завданням керівника є організація якісної взаємодії серед працівників.

Завданнями тренування виступили:

  • створення неформальних зв'язків та міжособистісних симпатій;

  • допомога учасникам у виборі комфортного становища в колективі;

  • формування вміння діяти спільно та вирішувати поточні проблеми разом;

  • налагодження оптимального рівня психологічної та емоційної сумісності в команді.

На тренінгу були використані сучасні методики, розроблені професіоналами, які займаються психологічною підготовкою та питаннями мотивації персоналу. Серед вправ було використано: техніки «Акваріум», «Нестандартні ситуації на палубі», вправи «Без командира», «Подорож із дикими гусями», комунікативна вправа «Сімеро з ложкою». В ігровій імітаційній формі відпрацьовувалися різні аспекти групової взаємодії, здійснювався пошук способів вирішення поставлення задач в умовах дефіциту часу, координоване прийняття рішень. Така форма роботи допомагає отримати курсантам відповіді на питання: які лідерські якості відкривають перед людиною дорогу до великої кар'єри, успіху в житті? Як розвивати ці риси? Які програми ефективні?

Таким чином, тімбілдинг – це унікальна форма життєдіяльності моряків, це сфера, яка дозволяє більше впізнати себе та людей, з якими працюєш у рейсі.

Тренінг проводила – проф. Гуменнікова Т.Р..

Comments are closed.