Тренінг «Team building – побудова команди екіпажу судна»
29.05.2017
Результати І етапу Універсіади серед навчальних закладів м. Ізмаїла
24.10.2017
Тренінг «Team building – побудова команди екіпажу судна»
29.05.2017
Результати І етапу Універсіади серед навчальних закладів м. Ізмаїла
24.10.2017

Тиждень історії рідного краю

З раннього дитинства кожна людина поступово знайомиться з усім, що оточує її. Кожному треба знати більше про край, де ми живемо, ще більше усвідомити свою причетність до історії рідної землі – своєї малої Батьківщини, відповідальності за її долю, дізнатися про те, яку роль відіграє наш край, кожен з його населених пунктів в історії. Бессарабська земля прекрасна сьогоденням і славна минулим, де переплелися радість і журба, велич перемог і гіркота поразок.

З метою підвищення інтересу студентів до вивчення історії, виховання свідомих громадян України на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій (попередня назва: Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного) під керівництвом кандидата історичних наук, викладача історії Антоніни Олександрівни Дорошевої з 11 по 15 вересня 2017 року пройшов тиждень «Історії рідного краю».

Тиждень було розпочато презентацію тематичної фотовиставки «Видатні постаті Українського Подунав’я: історична ретроспектива», де студенти мали можливість ознайомитися із видатними постатями рідного краю.

Наш древній Придунайський край овіяний славою минулих літ. Тиждень історії рідного краю – одна із форм вивчення і пізнання минулого. Про що розповідає історія рідного краю дізнались студенти на засіданні круглого столу «Топоніміка рідного краю: історія та сучасність», де юнаки та дівчата вивчали історію походження назв населених пунктів, річок, озер та рідних вулиць, знайомилися з історичними пам’ятками.

«Гортаючи сторінки минулого» в рамках тематичного тижня Ізмаїльський історик-краєзнавець Олекандр Серіков провів для студентів ДФМРТ цікаву екскурсію-експедицію фортецею Ізмаїл, довівши молоді, що залишки турецької фортеці все ж таки мають місце бути на території сучасного Ізмаїлу.

Кожна людина має знати свою історію, своє минуле, бо без минулого немає майбутнього. Бережемо надбання рідного народу, стаємо свідомими представниками української нації!

Comments are closed.