Місячник судноводіння
23.03.2018
На ДФМРТ ДУІТ пройшов тиждень математики – інструменту пізнання світу
13.04.2018
Місячник судноводіння
23.03.2018
На ДФМРТ ДУІТ пройшов тиждень математики – інструменту пізнання світу
13.04.2018

Тиждень безпеки життєдіяльності, основ медицини та екології

З 2 по 6 квітня 2018 року на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту ДУІТ під керівництвом викладачів кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Н.С. Урум та Л.І. Черой пройшов тематичний тиждень безпеки життєдіяльності, основ медицини та екології.

Відкриття тижня розпочалося з презентації виставки тематичної науково-популярної літератури та стінгазет. Урум Н.С. провела змістовні лекторії для студентів 1 курсу під рубрикою «Це повинен знати кожен», «Безпека виживання на морі», а також міні-лекторії за основними правилами пожежної безпеки (електробезпеки) та використання первинних засобів пожежогасіння, правил евакуації під час пожежі. «Хочеться вірити, що дана роз'яснювальна робота не буде марною, а подібні заходи стануть своєрідним поштовхом для пізнання глибини такого простого та водночас важливого поняття, як безпека у роботі моряка», - зазначила Наталія Урум.

Метеорологічна інформація завжди мала життєво важливе значення для забезпечення безпеки ефективного функціонування морських галузей. Спеціаліст своєї справи, викладач з метеорології та океанографії Черой Л.І. провела низку цікавих занять: презентацію «Цікаві природні явища» та брейн-ринг «Калейдоскоп знань судноводія у галузі метеорології та океанографії». Змагаючись в інтелектуальному поєдинку, студенти-судноводії 2 курсу продемонстрували суть процесів, що відбуваються в атмосфері та в морському середовищі, вміло прочитали синоптичні карти та продемонстрували навички прийняття оперативних рішень при плаванні у складних та небезпечних погодних умовах.

Проведені протягом тематичного тижня заходи є актуальними та необхідними, супроводжують розвиток творчої активності студентів та підвищення професійної майстерності майбутніх моряків.

Comments are closed.