Місячник фізкультури та спорту на ДФМРТ
26.10.2018
Тиждень Української писемності та мови на ДФМРТ
09.11.2018

Тиждень історії рідного краю

Завдяки історичній пам’яті людина
стає особистістю, народ –
нацією, країна – державою.
М. Грушевський

З метою підвищення інтересу студентів до вивчення історії, виховання свідомих громадян України з 29.10 по 02.11.2018 р. на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій під керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дорошевої А.О. пройшов тиждень історії рідного краю.

Розпочався тематичний тиждень з відкриття фотовиставки на тему: «Пам’ятки культури та архітектури Українського Подунав’я».

У вівторок, 30 жовтня, студенти третьокурсники, в рамках лекції-екскурсу «Бессарабія туристична», поринули у захопливу подорож найцікавішими туристичними об’єктами Буджацьких степів.

Не залишилася поза увагою й історія турецького форту, який існував в XVI-XIX століттях на прибережжі Дунаю. Так, 31 жовтня першокурсники відвідали Ізмаїльський меморіальний парк-музей «Фортеця».

Протягом тижня студенти перших та других курсів ДФМРТ змагалися в конкурсі на знання історії свого села, міста – «Патріотизм починається з малого». До фіналу вийшли: Голощак О., Бабенко В., Мартищук В., Жепко В. Переможцем конкурсу став Бабенко Володимир, студент першого курсу спеціалізації «Навігація та управління судном».

Історія вчить майбутніх мореплавців цінувати і шанувати свій рідний край, збирати і примножувати, берегти надбання свого народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.