Місячник фізкультури та спорту на ДФМРТ
26.10.2018
Тиждень Української писемності та мови на ДФМРТ
09.11.2018
Місячник фізкультури та спорту на ДФМРТ
26.10.2018
Тиждень Української писемності та мови на ДФМРТ
09.11.2018

Тиждень історії рідного краю

Завдяки історичній пам’яті людина
стає особистістю, народ –
нацією, країна – державою.
М. Грушевський

З метою підвищення інтересу студентів до вивчення історії, виховання свідомих громадян України з 29.10 по 02.11.2018 р. на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій під керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дорошевої А.О. пройшов тиждень історії рідного краю.

Розпочався тематичний тиждень з відкриття фотовиставки на тему: «Пам’ятки культури та архітектури Українського Подунав’я».

У вівторок, 30 жовтня, студенти третьокурсники, в рамках лекції-екскурсу «Бессарабія туристична», поринули у захопливу подорож найцікавішими туристичними об’єктами Буджацьких степів.

Не залишилася поза увагою й історія турецького форту, який існував в XVI-XIX століттях на прибережжі Дунаю. Так, 31 жовтня першокурсники відвідали Ізмаїльський меморіальний парк-музей «Фортеця».

Протягом тижня студенти перших та других курсів ДФМРТ змагалися в конкурсі на знання історії свого села, міста – «Патріотизм починається з малого». До фіналу вийшли: Голощак О., Бабенко В., Мартищук В., Жепко В. Переможцем конкурсу став Бабенко Володимир, студент першого курсу спеціалізації «Навігація та управління судном».

Історія вчить майбутніх мореплавців цінувати і шанувати свій рідний край, збирати і примножувати, берегти надбання свого народу.

Comments are closed.