Тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки

Тематичний місячник Експлуатації суднових енергетичних установок
25.02.2020
Акція «Офіцери дарують посмішки жінкам Ізмаїльщини» (2020 рік)
08.03.2020
Тематичний місячник Експлуатації суднових енергетичних установок
25.02.2020
Акція «Офіцери дарують посмішки жінкам Ізмаїльщини» (2020 рік)
08.03.2020

Тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки

Уже традиційно на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій (ДФМРТ ДУІТ) з 24 по 28 лютого 2020 року пройшов тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки. Сприяли цьому викладачі кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Бажак О.В. та Тришин В.В.

Тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки був насичений різноманітними цікавими заходами. Кожного дня студенти мали змогу дізнатися більше нового та цікавого в «інформаційно-технологічному» просторі.

Розпочався тиждень із виготовлення QR-кодів. Майбутніх мореплавців зацікавили зображення із чорними квадратиками, які присутні на касових чеках, квитках, меню кафе і ресторанів, на етикетках і багатьох інших предметах. Тож і хлопці спробували створити ні що інше, як QR-коди, що надають інформацію для її швидкого розпізнавання за допомогою камери на мобільному телефоні. Дана технологія дозволила студентам оперативно отримати доступ до необхідної інформації про тематичний тиждень, а також отримати розклад занять на свої гаджети.

25 лютого – один з найцікавіших днів тижня. На факультеті було проведено майстер-клас із монтажу відео, що є дуже важливим у сучасному світі. Було проведено конкурс вайнів. У конкурсі взяли участь студенти-першокурсники, до речі, у жодного з них раніше не було досвіду знімати та монтувати відео. (Для довідок: Вайн - це дуже короткий ролик, зазвичай довжиною від двох до двадцяти секунд. Вайни, як правило, показують якісь моменти з життя).

26 лютого пройшов кіберспортивний турнір між командами судноводіїв, судномеханіків та електромеханіків.

Останній день тижня усім запам’ятався дивовижними презентаціями та демонстраціями відео матеріалів, які тривали на факультеті впродовж всього тижня.

Можна дійти висновку, що тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки пройшов насичено, цікаво і головне – продуктивно, оскільки спонукав студентів до самостійного творчого пошуку та сприяв формуванню професійних компетенцій.

Comments are closed.