Тиждень безпеки життєдіяльності, медицини, екології та астрономії
05.04.2019
Тематичний тиждень фізики на ДФМРТ
19.04.2019
Тиждень безпеки життєдіяльності, медицини, екології та астрономії
05.04.2019
Тематичний тиждень фізики на ДФМРТ
19.04.2019

Предметний тиждень математики

Традиційним стало проведення тематичних тижнів на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій. З 8 по 12 квітня 2019 року під керівництвом старшого викладача кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін ДФМРТ Дорофєєвої З.Я. відбувся предметний тиждень математики. Відкрився він виставкою незвичайних та змістовних стінгазет, розміщених у холі факультету. У перший день тижня Дорофєєва З.Я. ознайомила студентів з історією виникнення та розвитку математики, цікавими фактами з біографії вчених, новинками популярної літератури з математики. В рамках тижня пройшов конкурс презентацій «Математика – цариця наук» серед студентів-першокурсників, де майбутні мореплавці представили до уваги однокурсників свої творчі роботи: «Готфрід Вільгельм Лейбніц – людина, яка змінила світ» (Ушаков О.), «Математика серед нас» (Кулава А.), «Застосування методів математичного моделювання при вирішенні екологічних проблем» (Краснобаєв В.), «Математика в цікавих фактах» (Болковенко М.), «Карл Фрідріх Гаус» (Тудоран І.), «Логічні завдання» (Колпакчі І.).

Завершився тиждень гумористичною сценкою «Математики жартують», яку представили студенти першого курсу Карамалак А., Колпакчі І. та Чабанов Д. Переможцями конкурсу стінгазет стали Кулава А. («Математика в сучасному світі»), Пащенко І. («ТОП-6 задач XXI століття»), Таран І. («Великі математики»), Тудоран І. («Видатні математики»), Різунов К. («Епоха математики»).

Заходи з математики показали майбутнім мореплавцям, який захоплюючий, різноманітний, невичерпний світ мислення та логіки. Це має значення для формування справжніх пізнавальних інтересів як основи навчальної діяльності. Юнаки переконалися, що важливість точних наук у житті велика, а математика – цікавий та цікавий предмет.

Comments are closed.