Проведення спортивного свята «Офіцерський турнір» до Всесвітнього дня здоров’я (2019 рік)
04.04.2019
Предметний тиждень математики
12.04.2019
Проведення спортивного свята «Офіцерський турнір» до Всесвітнього дня здоров’я (2019 рік)
04.04.2019
Предметний тиждень математики
12.04.2019

Тиждень безпеки життєдіяльності, медицини, екології та астрономії

З 1 по 5 квітня на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій пройшов тематичний тиждень безпеки життєдіяльності, медицини, екології та астрономії, організований викладачем кафедри природно-математичних та інженерно-технічних дисциплін, кандидатом педагогічних дисциплін Урум Н.С. та старшим викладачем кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Черой Л.І.

Розпочався тиждень із заходу «Офіцери за здоровий спосіб життя», наступного дня відбувся конкурс «Перша медична допомога на судні», де майбутні судноводії, судномеханіки та електромеханіки змагалися у знаннях щодо прийомів надання першої медичної допомоги на судні.

Основи сферичної астрономії, вимірювання часу та висот світил у морі, визначення місця судна в морі за спостереженнями небесних світил, астрономічні методи визначення поправок суднових курсовказівників – ці та інші навички демонстрували студенти у своїх презентаціях, представлених на міні-засіданні «Астрономія у житті моряка».

Увесь тиждень у бібліотеці працювала виставка літератури з охорони праці, безпеки життєдіяльності, мореплавної астрономії, метеорології та океанографії, а у вестибюлі було представлено тематичні стінгазети. Усі проведені заходи супроводжували розвиток творчої активності студентів та підвищення професійної майстерності майбутніх моряків.

Comments are closed.