Проведення відкритої лекції з «Фізики за професійним спрямуванням»
05.10.2023
Активна волонтерська діяльність здобувачів ДІВТ
11.10.2023
Проведення відкритої лекції з «Фізики за професійним спрямуванням»
05.10.2023
Активна волонтерська діяльність здобувачів ДІВТ
11.10.2023

Предметний тиждень математики

Математика — одна із найдавніших наук, яка сягає своїм корінням доісторичних часів. Водночас, це наука вічно молода, що постійно розвивається. Вона стає універсальною мовою й універсальним інструментом науки, мистецтва.

З 02 по 06 жовтня 2023 року у Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ відбувся предметний тиждень математики під керівництвом старшого викладача кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Дорофєєвої Зої Яківни.

Здобувачі вищої освіти підготували цікаві доповіді, завдяки яким дізналися про етапи розвитку математики як науки («Історія становлення математики» Барвінко Олексій, 131 група, НУМС), познайомилися з відомими науковцями («Сучасні українські математики світового рівня» Владислав Кубенко, 231 група, ЕСЕОЗА). Здобувачами була представлена низка доповідей, у яких вони довели, що математика присутня в усіх сферах людської діяльності:

  • "Математика в кулінарії" (Володимир Чужук, 131 група, НУМС);
  • "Математика в літературі" (Станіслав Квітка, 231 група, ЕСЕОЗА);
  • "Математика в спорті" (Олександр Смокін, 131 група, НУМС);
  • "Математика в архітектурі" (Станіслав Квітка, 231 група, ЕСЕОЗА);
  • "Математика в музиці" (Олександр Чугунніков, 331 група, УСТСК).

Цікавим та захоплюючим був математичний брейн–ринг для майбутніх судноводіїв, механіків та електромеханіків. Гра складалась з трьох раундів, які охоплювали різні розділи освітнього компоненту «Вища та прикладна математика».

Організовані та проведені заходи були направлені на активізацію пізнавальної діяльності та розширення кругозору здобувачів, підвищення інтересу до вивчення математики. Здобувачі вищої освіти показали гарні знання, вміння та зацікавленість математикою, навички та творчі здібності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *