Вебінар “Як створити центр забезпечення якості освіти – досвід Університету Ватерлоо”

Методичний семінар «Формування академічної культури доброчесності та якості освіти»
26.04.2021
Підсумки тижня, присвяченого академічній доброчесності
30.04.2021

У рамках проведення тижня академічної доброчесності 27 квітня 2021 року викладачі та здобувачі освіти ДІВТ ДУІТ доєдналися до вебінару “Як створити центр забезпечення якості освіти – досвід Університету Ватерлоо”. Під час заходу було детально розглянуту досвід Університету Ватерлоо (Онтаріо, Канада) щодо створення Центру забезпечення якості освіти, а також практики забезпечення якості освіти та освітніх стандартів в Онтаріо.

Спікеркою вебінару була Аманда Маккензі, M.A., директорка із забезпечення якості освіти (освітніх програм) в Університеті Ватерлоо, Онтаріо, Канада, яка також керує процесом забезпечення якості та академічної доброчесності в університеті. Аманда Маккензі поділилась своїм професійним досвідом у галузі академічної доброчесності, який вона отримала під час своєї діяльності на посаді очільниці Ради академічної доброчесності Онтаріо (AICO) у 2014-2017 рр.; фасилітаторки Канадського консорціуму Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI); членства Перехідного комітету Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI), 2016-2018 рр. Наразі Аманда є членкинею Ради директорів ICAI. Цікавий досвід вона отримала під час вивчення академічної доброчесності в ряді університетів Індії. Учасники вебінару отримали корисну інформацію відносно світових сучасних практик викладачів щодо академічної доброчесності, перетину забезпечення якості освіти та академічної доброчесності. Захід відбувся англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Дякуємо організаторам за можливість долучитись до чергового мотивуючого вебінару!